Legalny bukmacher BetClic w ofercie posiada aplikację mobilną. Program do obstawiania meczów za pomocą smartfona to naprawdę przydatna rzecz. Już teraz możecie dowiedzieć się więcej na jej temat!

BetClic PL aplikacja mobilna. Legalne obstawianie przez smartfona!
BetClic PL aplikacja mobilna. Legalne obstawianie przez smartfona!

BetClic na telefon

BetClic Polska posiada licencję od 26 września 2018 roku. Właśnie od tego czasu firma ta mogłaby przyjmować w naszym kraju zakłady bukmacherskie online całkowicie legalnie. Na debiut tej marki trzeba było jednak poczekać blisko rok!

Typerzy chcieliby, aby polska strona BetClic była intuicyjna, nie zawierała błędów i była dopracowana do perfekcji. Tego zapewnić wam nie możemy, ale liczymy na to, że tak duża zagraniczna firma zrobi wszystko, by w naszym kraju zdobyć rzeszę zadowolonych klientów.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co by nie mówić, portal internetowy to w dzisiejszych czasach jeszcze nie wszystko. Do pełni szczęścia typerom coraz częściej potrzebna jest aplikacja mobilna do obstawiania meczów.

Legalny bukmacher BetClic. Aplikacja mobilna

BetClic jeszcze przed uruchomieniem swoich oficjalnych polskich usług dawał jasno do zrozumienia, że apka na urządzenia mobilne będzie u niego dostępna. To znakomita wiadomość i co do tego chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości!

Nie tylko aplikacja BetClic pozwala na obstawianie meczów z oferty pre-match, ale także na grę LIVE, przeglądanie statystyk czy korzystanie z bardzo licznych promocji.

betclic na telefon
betclic na telefon

Oczywiście, cały czas czekamy na to, jak ten program oficjalnie wystartuje. Na razie można tylko gdybać na podstawie tego, co znajduje się w innych krajach, gdzie działa BetClic.

BetClic rejestracja przez telefon

Co bardzo ważne, każdy w BetClic może też założyć konto w mobilny sposób! Cały proces odbywa się dokładnie tak samo, jak na stronie internetowej w standardowej odmianie. Różnica polega na tym, iż tutaj możemy wszystko załatwić w domum, poza nim albo po prostu gdzie tylko mamy na to ochotę.

Warto pamiętać, by sprawdzić przed rejestracją, czy nie jest aktywny żaden BetClic kod promocyjny. Jesteśmy w trakcie negocjowania dla Was specjalnych ofert i bonusów, ale jest jeszcze za wcześnie, by pisać o szczegółach w tej sprawie.

BetClic Mobile PL

Polskie prawo zabrania takich praktyk, dlatego też w BetClic Mobile nie można grać w takie produkty jak Poker Online, Kasyno i tym podobne. Nic nie wskazuje na to, by miało się coś tutaj zmienić, dlatego na ten moment każdemu pozostaje jedynie obstawianie online wydarzeń sportowych i tym podobnych.

BetClic Polska. Strona główna
BetClic Polska. Strona główna

Oczywiście, firma BetClic nie jest jedyną, która oferuje w naszym kraju apki do stawiania kuponów. Etoto aplikacja, STS aplikacja – przykładów można by było wymieniać naprawdę wiele, a co najważniejsze: każda z tych propozycji to dla graczy coś zupełnie innego!

Kto będzie twarzą BetClic w Polsce? Czy nadal będzie to Mateusz Borek? Raczej jest to mało prawdopodobne, ponieważ ten pan obecnie promuje markę Etoto.

Na pewno też zastanawiacie się, na jakie systemy dostępny będzie program na smartfony od BetClic. Android oraz iOS, a więc na prawie każde nowoczesne urządzenie przenośne działające w naszym kraju!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic PL aplikacja mobilna. Legalne obstawianie przez smartfona!
5 (100%) 3 vote[s]
bonusy bez depozytu