Legalny bukmacher BetClic w ofercie posiada aplikację mobilną. Program do obstawiania meczów za pomocą smartfona to naprawdę przydatna rzecz. Już teraz możecie dowiedzieć się więcej na jej temat!

BetClic PL aplikacja mobilna. Legalne obstawianie przez smartfona!
BetClic PL aplikacja mobilna. Legalne obstawianie przez smartfona!

BetClic na telefon

BetClic Polska posiada licencję od 26 września 2018 roku. Właśnie od tego czasu firma ta mogłaby przyjmować w naszym kraju zakłady bukmacherskie online całkowicie legalnie. Na debiut tej marki trzeba było jednak poczekać blisko rok!

Typerzy od samego początku chcieli, aby polska strona BetClic była intuicyjna, nie zawierała błędów i była dopracowana do perfekcji. Trzeba przyznać, że pod tym względem firma ta dała się poznać z bardzo dobrej strony i na pewno nie zawiodła typerów.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Co by nie mówić, portal internetowy to w dzisiejszych czasach jeszcze nie wszystko. Do pełni szczęścia typerom coraz częściej potrzebna jest aplikacja mobilna do obstawiania meczów.

Legalny bukmacher BetClic. Aplikacja mobilna

BetClic jeszcze przed uruchomieniem swoich oficjalnych polskich usług dawał jasno do zrozumienia, że apka na urządzenia mobilne będzie u niego dostępna.

I tak rzeczywiście się stało. Obecnie pobieranie aplikacji BetClic możliwe jest na systemy iOS oraz Android. Co bardzo ważne, w każdym przypadku możliwe jest korzystanie z programu zarówno na smartfonach, jak i tabletach! Aplikację mobilną na smartfony bukmachera Betclic można pobrać za darmo na stronie www.betclic.pl.

Nie tylko aplikacja BetClic pozwala na obstawianie meczów z oferty pre-match, ale także na grę LIVE, przeglądanie statystyk czy korzystanie z bardzo licznych promocji. Nie zapominajmy również o tym, że dostępne są na stronie Betclic streamy meczów za darmo!

Betclic Polska - pobieranie aplikacji na smartfony i tablety!
Betclic Polska – pobieranie aplikacji na smartfony i tablety!

Opinie o aplikacji Betclic są bardzo dobre, gracze zwracają uwagę, że jest bardzo przejrzysta, działa niezawodnie, nie zawiesza się, a obstawianie w aplikacji jest szybkie i proste.
Oficjalną aplikację mobilną na iOS i Android legalnego w Polsce bukmachera Betclic możemy za darmo pobrać w AppStore (w przypadku urządzeń Apple) bądź na stronie zakładów bukmacherskich pod adresem www.betclic.pl (w przypadku Androida).

BetClic rejestracja przez telefon

Co bardzo ważne, każdy w BetClic może też założyć konto w mobilny sposób! Cały proces odbywa się dokładnie tak samo, jak na stronie internetowej w standardowej odmianie. Różnica polega na tym, iż tutaj możemy wszystko załatwić w domu, poza nim albo po prostu gdzie tylko mamy na to ochotę.

Warto pamiętać, by sprawdzić przed rejestracją, czy nie jest aktywny żaden BetClic kod promocyjny. Obecnie brzmi on „KOD500” i można go wpisać tylko i wyłącznie przy zapisywaniu się do bukmachera! Ten kod promocyjny gwarantuje 500 PLN zakładu bez ryzyka w Betclic.

BetClic Mobile PL

Polskie prawo zabrania takich praktyk, dlatego też w BetClic Mobile nie można grać w takie produkty jak Poker Online, Kasyno i tym podobne. Nic nie wskazuje na to, by miało się coś tutaj zmienić, dlatego na ten moment każdemu pozostaje jedynie obstawianie online wydarzeń sportowych i tym podobnych.

BetClic Polska. Strona główna
BetClic Polska. Strona główna

Oczywiście, firma BetClic nie jest jedyną, która oferuje w naszym kraju apki do stawiania kuponów. Etoto aplikacja, STS aplikacja – przykładów można by było wymieniać naprawdę wiele, a co najważniejsze: każda z tych propozycji to dla graczy coś zupełnie innego!

Betclic cashback 500

Legalny bukmacher Betclic zdecydował, że gracze, którzy chcą na początek przygody z obstawianiem, otrzymają na dobry początek cashback. Może on wynieść nawet 500 PLN i jest przyznawany w formie zwrotu stawki przy pierwszym zagranym kuponie, który okaże się przegrany.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu