W jaki sposób możliwy jest kontakt do bukmachera Betclic Polska? Warto znać aktualne informacje na ten temat – nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać!

Betclic Polska kontakt
Betclic Polska kontakt

Betclic numer telefonu i email

Zakłady Bukmacherskie Betclic dostępne są w naszym kraju legalnie. Dzięki temu, że posiadają siedzibę w Polsce, nie ma większego problemu z kontaktem.

Niestety, na ten moment marka Betclic nie udostępnia zakładki Kontakt na swojej stronie internetowej. Właśnie dlatego sporo osób nie do końca wie, gdzie i jak szukać pomocy czy odpowiedzi na jakieś pytanie dotyczące oferty tego bukmachera.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Najszybszą i najskuteczniejszą formą porozmawiania z przedstawicielami firmy Betclic Polska jest poczta elektroniczna. Poniżej prezentujemy adresy e-mail, które przygotowane zostały z myślą o osobach chcących skontaktować się z bukmacherem.

☎️ Betclic Polska kontakt ☎️

  • Jeżeli chcesz odebrać zaświadczenie o wygranej osiągniętej na legalnej stronie bukmachera Betclic.pl – piszesz na adres zaswiadczenia(małpa)betclic.pl
  • Standardowa forma kontaktu w większości spraw, czyli pytań na temat oferty, bonusów itp. – kontakt(małpa)betclic.pl
  • Polski przedstawiciel marki Betclic – office(małpa)gaminginpoland.pl
  • Bezpośrednia poczta do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: privacy.team(małpa)betclicgroup.com

Osoby preferujące standardową formę komunikacji zawsze mogą też napisać tradycyjny list lub wystosować konkretny, oficjalny dokument. Tego rodzaju korespondencję wysyła się na adres:

✉️ Gaming in Poland Sp. z o.o. ✉️
ul. Zwycięska 20A/204
53-033 Wrocław

Każdy, kto nie jest graczem bukmachera Betclic, może to zmienić w dowolnej chwili. Na dobry początek buk ten daje nawet 500 złotych jako cashback!

Cały czas aktywny jest Betclic kod promocyjnyKOD500” – można go podać jedynie przy zakładaniu konta w formularzu online!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu