Każdy nowy gracz może otrzymać od bukmachera BetClic bonus powitalny w formie cashbacku od przegranej. Sprawdź, jak zdobyć nawet 500 PLN na obstawianie na start!

Bonus powitalny BetClic. 1000 PLN na start dla nowych graczy!
Bonus powitalny BetClic. 1000 PLN na start dla nowych graczy!

BetClic bonus na start

Bukmacher BetClic umożliwia dokonanie rejestracji w całkowicie legalny sposób. Posiada licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu każdy pełnoletni może w naszym kraju grać w tym portalu bez żadnych obaw!

Wszyscy nowi gracze mogą liczyć na specjalny bonus powitalny BetClic. Jego wartość to 100% stawki w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu! Wpłacamy daną kwotę, stawiamy na swoich faworytów, a gdy coś nie pójdzie po naszej myśli – nic nie stracimy!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jaki kod promocyjny BetClic w 2019?

Pieniądze zwrócone przez bukmachera możesz wykorzystać w portalu, ale dostępna jest też aplikacja mobilna BetClic, która pozwala na wygodne typowanie na smartfonie i tablecie.

Aktualny kod promocyjny BetClic to „KOD500„. Można go wpisać w trzecim kroku rejestracji – zaraz po nicku, haśle i pytaniu pomocniczym!

Bonus powitalny 500 PLN BetClic Polska:

  1. Wchodzisz na BetClic.pl
  2. Dokonujesz rejestracji (Kod promocyjny: KOD500)
  3. Zlecasz pierwszą wpłatę środków
  4. Grasz kupon do 500 PLN, a w razie przegranej odbierasz zwrot!

Bonus powitalny w BetClic Polska jest limitowany! Pamiętaj, że tylko pierwszy zakład uprawnia do jego otrzymania.

Zobacz aktualne informacje na naszej stronie, by sprawdzić inne promocje bukmacherskie oferowane dla graczy zarejestrowanych w BetClic!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu