Bonus powitalny BetClic. 510 PLN na start dla nowych graczy!

Każdy nowy gracz może otrzymać od bukmachera BetClic bonus powitalny w formie cashbacku od przegranej. Sprawdź, jak zdobyć nawet 510 PLN na obstawianie na start!

Bonus powitalny BetClic. 1000 PLN na start dla nowych graczy!
Bonus powitalny BetClic. 1000 PLN na start dla nowych graczy!

BetClic bonus na start

Bukmacher BetClic umożliwia dokonanie rejestracji w całkowicie legalny sposób. Posiada licencję Ministerstwa Finansów, dzięki czemu każdy pełnoletni może w naszym kraju grać w tym portalu bez żadnych obaw!

Wszyscy nowi gracze mogą liczyć na specjalny bonus powitalny BetClic. Jego wartość to 100% stawki w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu! Wpłacamy daną kwotę, stawiamy na swoich faworytów, a gdy coś nie pójdzie po naszej myśli – nic nie stracimy!

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

legalny bukmacher betclic bonus bez ryzyka
Legalny bukmacher Betclic oferuje bonus cashback – Kod promocyjny: KOD510

Jaki kod promocyjny BetClic w 2019?

Pieniądze zwrócone przez bukmachera możesz wykorzystać w portalu, ale dostępna jest też aplikacja mobilna BetClic, która pozwala na wygodne typowanie na smartfonie i tablecie.

Aktualny kod promocyjny BetClic to “KOD510“. Można go wpisać w trzecim kroku rejestracji – zaraz po nicku, haśle i pytaniu pomocniczym!

🤑 Bonus powitalny 510 PLN BetClic Polska 🤑

  1. Typer wchodzi na BetClic.pl
  2. Szybka rejestracja konta za darmo! (Kod promocyjny: KOD510)
  3. Wpłata pierwszych środków
  4. Gracz stawia kupon za 510 PLN lub mniej, a w razie przegranej dostaje pełny zwrot.

Bonus powitalny w BetClic Polska jest limitowany! Pamiętaj, że tylko pierwszy zakład uprawnia do jego otrzymania.

Odebranie premii dla nowych graczy to dopiero początek tego, co można zyskać u bukmachera. Każdego tygodnia na stronie marki bukmacherskiej Betclic pojawiają się nowe oferty specjalne. O niektórych z nich piszemy na łamach naszej strony w dziale z newsami, a opis niektórych znajdziecie poniżej.

Betclic konkursy z nagrodami

Bukmacher Betclic bardzo często dla typerów organizuje konkursy, w których do zdobycia są cenne nagrody. Zazwyczaj mowa o bonusach, a same rywalizacje bukmacherskie polegają na stawianiu kuponów.

Betclic promocje bukmacherskie
Betclic promocje bukmacherskie

Niekiedy Betclic nagradza graczy tylko za aktywność, a niekiedy za skuteczność typów. To co bardzo ważne, bonusy w promocjach mają często bardzo dużą wartość, a premie przyznawane są nie tylko dla pierwszych dziesięciu czy piętnastu uczestników, ale nawet stu!

Stawki kwalifikacyjne w promocjach to 1 PLN lub nieco więcej. Dzięki temu dosłownie każdy ma szansę na wzięcie udziału w akcjach promocyjnych i może wywalczyć jedną z wielu przygotowanych bonusów.

Obstawianie bez podatku w Betclic Polska

Legalni bukmacherzy często organizują oferty promocyjne, w których można obstawiać wydarzenia sportowe bez podatku. W przypadku Betclic Polska nie ma tego rodzaju oferty na ten moment, co nie zmienia faktu, że może się to zmienić w najbliższej przyszłości.

Na szczęście, nie samymi podatkami człowiek żyje. Już teraz możecie sprawdzić, jakie obecnie konkursy czy bonusy dostępne są w Betclic. Możecie być pewni, iż przeglądając najnowszą ofertę natraficie na tak zwany Multi+.

Betclic Multi+ – sposób na wysokie wygrywanie!

Podczas obstawiania meczów nietrudno jest natrafiać na stronie Betclic na logo Multi+. To specjalna promocja, która powiększa potencjalne wygrane na kuponach. W przypadku tych naprawdę długich zakładów do zgarnięcia jest nawet 50% więcej, niż normalnie.

Oferta Betclic Multi+ jest regularnie organizowana i nie ma szans na to, by szybko miało się to zmienić. Można powiedzieć, że na swój sposób jest to jedna z okazji do tego, by nieco zn zniwelować sobie wartość podatku, a nawet zyskać więcej, niż on wynosi!

Powiększone wygrane dostępne są nie tylko na zwykłej stronie internetowej, ale również w wersji mobilnej. Nie ma limitu na gracza, dzięki czemu wygrane ekstra można odbierać nawet kilka razy dziennie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button