Betclic Polska nie działa. Awaria bukmachera – jak długo potrwa?

Gracze bukmachera Betclic mogą od kilku godzin mieć problemy z korzystaniem z portalu i aplikacji mobilnej do obstawiania na telefonie. Co na to przedstawiciele marki? Już jest oficjalny komunikat w tej sprawie!

Betclic Polska nie działa. Awaria bukmachera – jak długo potrwa?

Betclic Polska awaria. Bukmacher nie działa – w czym problem?

Legalny bukmacher Betclic do tej pory unikał większych awarii. Ta ostatnia wydaje się najpoważniejszą, jaka miała miejsce od wyjścia marki z szarej strefy.

Nie wiadomo, co dokładnie jest przyczyną awarii strony. Betclic nie działa od ładnych kilku godzin, a jeżeli nawet uda się go graczowi uruchomić nie zobaczy strony pozbawionej błędów.

Zdajemy sobie sprawę z kłopotów, na jakie można aktualnie napotkać, próbując skorzystać z naszej strony i aplikacji. Od wczorajszej nocy nasz zespół ze 100% mocą pracuje nad tym, by przywrócić ich działanie. Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.” – tak brzmi oficjalny komunikat w tej sprawie.

Jakie są zalety?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO777 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej zakładów 🎪Fortuna320 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Awaria w Betclic – bukmacher przyzna graczom bonus?

Niestety, mimo obietnic, firma nie podała więcej szczegółów na temat problemów. Wyraźnie widać natomiast, iż strona ciągle nie działa tak, jak powinna – zgłaszane jest to przez wielu naszych Czytelników, którzy co chwilę odświeżają stronę w oczekiwaniu na ponowną możliwość obstawiania zakładów.

Będziemy was na bieżąco informować o sprawie, jeśli tylko pojawi się w niej coś istotnego. Czy można liczyć na to, że Betclic Polska zdecyduje się zrekompensować problemy swoim graczom? Nie można tego wykluczyć, chociaż bonus dla wszystkich nie wydaje się szczególnie prawdopodobny.

Awaria Betclic Polska
Awaria Betclic Polska

Problem w Betclic może być dla wielu okazją do spróbowania oferty innego bukmachera. Przypominamy, że legalna marka STS, która jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski, na mecz Biało-Czerwonych z Macedonią Północną przygotowała ekstra ofertę specjalną!

Bonus STS do niedzieli to nawet 1500 PLN przy trzech wpłatach, 100 PLN bez ryzyka z kodem promocyjnym „BETONLINE” i 60 PLN za zadania!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 55

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button