Start BetClic Polska. Co w ofercie bukmachera?

Bukmacher legalny BetClic Polska rozpoczął swoją działalność. Co takiego znalazło się w jego ofercie przygotowanej dla klientów z naszego kraju?

Start BetClic Polska. Co w ofercie bukmachera?
Start BetClic Polska. Co w ofercie bukmachera?

Bukmacher BetClic Polska

Marka BetClic Polska posiada licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych od września 2018 roku. Dopiero jednak wraz z początkiem lipca rozpoczęła swoją właściwą działalność.

Jak udało nam się dowiedzieć, bukmacher dopiero testuje swoją stronę, dlatego też jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie nie będzie ogłaszał żadnych nowych akcji promocyjnych i tym podobnych. Być może nie znalazło się też w jego ofercie jeszcze coś, co za jakiś czas się pojawi.

totolotek bonus bez wpłaty
totolotek bonus bez wpłaty

Jaki bonus powitalny w BetClic?

Nowy gracz może liczyć obecnie nawet na 500 PLN jako bonus powitalny BetClic. Wśród produktów dostępnych u bukmachera znalazły się też mecze za darmo.

Więcej na temat tego, co dostępne jest u bukmachera, napiszemy w momencie, gdy będzie już działał na sto procent. To powinno nastąpić za około dwa tygodnie.

Na ten moment jest jeszcze niewiele opinii na temat BetClic Polska i prawdopodobnie zmieni się to dopiero za jakiś czas. Pozostaje nam zatem czekać na rozwój sytuacji.

Będziemy informować was na bieżąco, gdy tylko pojawi się coś nowego w kwestii BetClic PL. Póki co, pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na rozwój sytuacji! :)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button