Forbet daje do 150 PLN na GP Australii!

Wierzysz w to, że Robert Kubica poradzi sobie podczas GP Australii? Dzięki najnowszej ofercie przygotowanej przez bukmachera Forbet możesz otrzymać nawet do 150 PLN bonusu!

Forbet daje do 150 PLN na GP Australii!
Forbet daje do 150 PLN na GP Australii!

Bonus Forbet 2019. Formuła 1

Bukmacherzy i eksperci nie mają żadnych wątpliwości – tylko cud jest w stanie zapewnić polskiemu kierowcy punkty w pierwszym wyścigu nowego sezonu F1. Mimo to, wielu fanów nadal wierzy, że nasz rodak zaprezentuje się z dobrej strony i przynajmniej w dobrym stylu dojedzie do mety.

Jeżeli zagrasz do początku wyścigu GP Australii kupon promocyjny w Forbet, będziesz mógł otrzymać specjalną premię w przypadku, gdy Kubicy uda się wykonać konkretne zadanie postawione przez organizatora akcji.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

etoto kod bonusowy
etoto kod bonusowy

Do zdobycia jest od 10 do nawet 150 PLN! Wszystko zależy, co dokładnie wydarzy się podczas niedzielnego wyścigu w Melbourne:

  • R. Kubica dojedzie do mety – 20 PLN bonusu.
  • R. Kubica osiągnie wyższe miejsce w klasyfikacji końcowej wyścigu od G. Russell (R.Kubica musi dojechać do mety) – 10 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 10-15 – 40 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 5-9 – 80 PLN bonusu.
  • R. Kubica zajmie miejsce 1-4 – 150 PLN bonusu.

Obstawianie F1 z bonusem

Twój kupon promocyjny musi składać się z minimum 3 zdarzeń, w tym jednego typu zawierającego zakład na Formułę 1. Stawka musi wynosić dokładnie 49 PLN.

Pamiętaj, tylko zakłady bukmacherskie na F1 zaliczają się do promocji. Inne rywalizacje kierowców nie pozwalają na zagranie kuponu kwalifikacyjnego!

Nie masz konta w Forbet? Przy rejestracji możesz wykorzystać specjalnie przygotowany dla naszych Czytelników Forbet kod promocyjny. Na start do odebrania jest 50 PLN ekstra i nawet 1200 PLN przy pierwszych wpłatach!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image