Legalny bukmacher BetClic nie wystartował w czerwcu, tak jak miało to być. Jest już jednak dostępny w Polsce. Zobaczcie, co oferuje na 2019 rok!

BetClic kod promocyjny kod500
Rejestracja BetClic – bonus powitalny 2019

BetClic Polska premiera 2019

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, BetClic planował rozpocząć przyjmowanie zakładów online w Polsce w czerwcu. Branża szykowała się już na nowego-starego bukmachera, a tymczasem ten poinformował o przesunięciu premiery.

Z powodu opóźnień w projekcie, start na polskim rynku jest przesunięty. W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie określić dokładnej daty startu, ale na pewno będzie ona miała miejsce przed rozpoczęciem rozgrywek Ekstraklasy” – brzmi wiadomość od przedstawicieli BetClic, jaką otrzymaliśmy.

Betclic kod promocyjny
Darmowy zakład bukmacherski bez ryzyka – Betclic kod promocyjny

Kiedy start strony BetClic PL?

BetClic Polska ruszył w lipcu, czyli tak jak zostało to ostatecznie zaplanowane. Gracze z ogromnym entuzjazmem przyjęli premierę tego bukmachera na polskim rynku i raczej trudno się im dziwić, biorąc pod uwagę, że jest to naprawdę znana marka w branży.

Wraz ze starem strony internetowej ruszyła też przygotowana przez BetClic aplikacja mobilna. Program na smartfony i tablety można pobrać na systemy Android oraz iOS.

Betclic bonus cashback

Każdy nowo zarejestrowany gracz bukmachera Betclic może odebrać specjalnie przygotowany bonus dostępny jako cashback. Jest to zwrot od przegranej w pierwszym kuponie zagranym na stronie Betclic.pl.

Jak dokładnie to działa? Bonus powitalny Betclic dostępny jest dla wszystkich, którzy zdecydują się założyć darmowe konto. Warto przy tym dodać, iż aktywny jest na stronie Betclic kod promocyjnyKOD500„. Nazwa hasła bonusowego wzięła się z tego, iż maksymalny prezent na start w cashbacku to 500 złotych.

Legalny bukmacher BetClic nie wystartował w czerwcu, tak jak miało to być. Jest już jednak dostępny w Polsce. Zobaczcie, co oferuje na 2019 rok!
Legalny bukmacher BetClic nie wystartował w czerwcu, tak jak miało to być. Jest już jednak dostępny w Polsce. Zobaczcie, co oferuje na 2019 rok!

Betclic rejestracja z bonusem
⬇️⬇️⬇️

  1. Założyć konto na Betclic.pl z kodem KOD500
  2. Dokonać pierwszej wpłaty
  3. Postawić kupon
  4. W razie wygranej zgarnąć kasę
  5. W razie przegranej dostać zwrot stawki do 500 PLN!

Aplikacja mobilna Betclic

Na stronie bukmachera Betclic widnieje informacja o tym, że bukmacher ma do zaoferowania aplikację mobilną. W przypadku tego buka jest to program na iOS oraz Android.

Program na smartfony umożliwia oglądanie meczów online, stawianie legalnych kuponów i wiele, wiele więcej! Oczywiście, do korzystania z apki wymagane jest darmowe konto typerskie.

Jaki kod promocyjny Betclic?

Rejestracja u bukmachera jest jedyną okazją do tego, by podać kod promocyjny. Betclic przygotował hasło bonusowe „KOD500„, które da się wpisać tylko i wyłącznie przy zakładaniu profilu.

Posiadacze konta Betclic mogą odbierać nie tylko premie na start, ale także korzystać z innych promocji organizowanych przy okazji różnego rodzaju wydarzeń sportowych.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu