Betfan Black Friday 2019. Ryzyko leci w kosmos, czyli zwrot za kupony do 499 PLN!

Black Friday 2019 nie mogło przejść bez echa w Betfan! Tylko do końca 29 listopada można odebrać u tego bukmachera zwrot za przegrany kupon do 499 PLN!

Betfan Black Friday 2019. Ryzyko leci w kosmos, czyli zwrot za kupony do 499 PLN!
Betfan Black Friday 2019. Ryzyko leci w kosmos, czyli zwrot za kupony do 499 PLN!

Ryzyko daleko w kosmosie – Betfan ma zwrot dla graczy!

Akcja promocyjna “Ryzyko wysyłamy w kosmos” to cześć kampanii Radar365. Bukmacher Betfan jako jedna marka w naszym kraju oferuje na każdy dzień inną ofertę specjalną. Black Friday 2019 nie mógł być wyjątkiem!

Na czym polega akcja, czy trzeba się do niej zapisywać? Pytań jest wiele, ale – na szczęście – odpowiedzi naprawdę łatwo znaleźć i nie wymagają szczególnego tłumaczenia. Już teraz każdy może poznać szczegóły piątkowej promocji!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Betfan Black Friday 2019 to pełny zwrot w przypadku niepowodzenia w kuponach zagranych za 49, 199 lub 499 złotych. Tylko takie stawki są brane tutaj pod uwagę, a nie wlicza się do tego zakładów typu “remis nie ma zakładu”, “drużyna X wygra nie ma zakładu” itp.

Czarny Piątek ze zwrotem!

Jeżeli chcemy skorzystać z opisywanej promocji, rejestrowanie się w niej nie jest konieczne. Wystarczy posiadać darmowe konto na www.Betfan.pl, które da się założyć dosłownie w ciągu kilku chwil.

W przypadku kilku bonusów na koncie ten z Black Friday 2019 czeka na aktywację w ciągu 7 dni. Jeżeli gracz tego nie zrobi, środki zostaną anulowane.

Do zwrotu nie zaliczają się zakłady systemowe ani te, które zagrane zostały za pieniądze bonusowe przyznane w innej promocji marki Betfan.

Obstawiać można dowolne zdarzenia z oferty Betfan. Nie ma znaczenia czy będzie to piłka nożna, siatkówka czy koszykówka!

Betfan bonus specjalny – co do zdobycia?

Jeżeli ktoś nie posiada darmowego konta na stronie legalnego bukmachera Betfan, musi je założyć, jeśli chce wziąć udział w tej promocji. Rejestracja dostępna jest na www.Betfan.pl – wszystko odbywa się legalnie i szybko!

Aktualny kod promocyjny Betfan brzmi… BETFAN. Na start do zdobycia jest tutaj 100 PLN jako zakład bez ryzyka, a do tego nawet 3000 PLN jako premia powitalna!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image