Nowy trener Polski dał zarobić ogromne pieniądze!

Jerzy Brzęczek obejmie stanowisko pierwszego trenera reprezentacji Polski po Adamie Nawałce. Nominacja zaskoczyła nie tylko kibiców, ale i bukmacherów, którzy na nowego szkoleniowca wystawiali naprawdę wysokie kursy!

Nowy trener Polski dał zarobić ogromne pieniądze!

Prawie wszystkie legalne firmy bukmacherskie w Polsce posiadały w swojej ofercie zakłady na nowego trenera reprezentacji Polski. Wśród nazwisk z naszego kraju wymieniało się przede wszystkim Michała Probierza. To jednak nie on, a właśnie Jerzy Brzęczek otrzymał nominację od PZPN.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Bukmacher Totalbet za każdą postawioną złotówkę na Brzęczka oferował aż 100 złotych minus podatek. Wystarczyło więc zainwestować “stówkę”, by zarobić ponad 8 tysięcy!

Na tę chwilę nie wiadomo, czy ktoś odgadł, kogo PZPN wybierze na nowego trenera. Gdyby taki szczęśliwiec się znalazł, będzie mógł cieszyć się z pewnością sporą wygraną, a już na pewno gigantyczną stopą zwrotu!

Kursy na nowego trenera Polski w Totalbet
Kursy na nowego trenera Polski w Totalbet

Wśród kibiców panują mieszane uczucia odnośnie Jerzego Brzęczka. Na tę chwilę kursy na Polskę w Lidze Narodów nie zmieniły się na tyle drastycznie, by mówić, że wpływ na nie miał wybór takiego, a nie innego szkoleniowca.

Trzeba pamiętać o tym, że PZPN nie mógł zaoferować nowemu trenerowi zbyt dużej pensji. Adam Nawałka był najgorzej opłacanym szkoleniowcem ze wszystkich, jacy prowadzili zespoły podczas MŚ 2018 w Rosji.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image