Betfan My Bet – zakłady na… prawie wszystko. Co to jest, jak zagrać?

Betfan My Bet to propozycja dla graczy, którzy mają w głowie zakład, jakiego nie posiada w ofercie żaden bukmacher. Sprawdźcie, na czym polegają zakłady na prawie wszystko!

Betfan My Bet - zakłady na... prawie wszystko. Co to jest, jak zagrać?
Betfan My Bet – zakłady na… prawie wszystko. Co to jest, jak zagrać?

Player Bets, a teraz… My Bet!

Rynek bukmacherski staje się coraz bardziej elastyczny. Obecnie nie każdego typera satysfakcjonują standardowe zakłady i dlatego cały czas do ofert dokładane są kolejne pozycje. Dobrym przykładem może być usługa Betfan Player Bets, gdzie stawia się na liczę podań, strzałów, a nawet przejęć piłki zaliczonych przez żadnego zawodnika.

Kolejnym krokiem jest funkcja Betfan My Bet. Dzięki niej każdy może postawić na wydarzenia sportowe i nie tylko, które… sam sobie wymyśli. Jest to opcja, pozwalająca na wymyślenie i zagranie własnego typu na dowolne zdarzenie niekoniecznie związane z piłką nożną czy popularnymi dyscyplinami.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Betfan My Bet – kto może zaproponować zakład?

Wszystkie osoby, które są zarejestrowane na www.Betfan.pl mogą stworzyć własny zakład i zaproponować go bukmacherowi. Jeżeli analitycy Betfan pozytywnie zweryfikują prośbę, wszystkim graczom wystawiona zostanie oferta wymyślona przez typera!

Polityka, zakłady bukmacherskie na pogodę, a może programy rozrywkowe w TV? Betfan chwali się, że zakłada się o niemal wszystko, więc na pewno to duże pole do popisu dla najbardziej kreatywnych miłośników obstawiania.

Jak dokładnie wygląda proces proponowania zakładu w usłudze Betfan My Bet? Wszystko zaczyna się od strony www.Betfan.pl, gdzie przechodzimy do odpowiedniej zakładki z formularzem online.

Własny zakład bukmacherski. Jak wygląda jego tworzenie?

Formularza nie trzeba się obawiać – wpisujemy w niej tylko kilka danych i gotowe. Niepotrzebna jest tu od razu deklaracja chęci zagrania za konkretną stawkę itp. Tego typu sprawy bukmacher pozostawia nam po tym jak już wystawi kursy na dane zdarzenie.

Gracz w swojej propozycji dla bukmachera podaje adres e-mail oraz treść zakładu. Może też zaproponować moment rozliczenia. Ten ostatni może się przydać, gdy mowa o zakładzie długoterminowym typu: “Kurs dolara będzie poniżej 3,50”, “Liverpool nie przegra żadnego meczu w lidze do…” itp.

Betfan kod promocyjny BETONLINE
Betfan kod promocyjny BETONLINE

Każdy, kto chce skorzystać z oferty Betfan My Bet, potrzebuje do tego jedynie darmowe konta typerskiego. Aby je założyć, wystarczy wejść na www.Betfan.pl i poświęcić na ten proces niecałe 60 sekund, a może i mniej!

Betfan kod promocyjny. Ponad 3000 zł na start do zdobycia!

Przy zapisywaniu się do bukmachera nie można zapominać o kodzie promocyjnym. Aktualny to BETONLINE – dzięki niemu na start można otrzymać zakład bez ryzyka do 100 złotych. To, co wyróżnia tę ofertę na tle konkurencji to fakt, że pozwala na zdobycie pieniędzy bez obrotu. Kiedy gracz przegrywa, od razu otrzymuje z powrotem pieniądze i nie musi ich stawiać konkretną ilość razy.

Nie zapominajmy, że Betfan bonus powitalny to też nawet 3000 złotych przy wpłacie środków. Takiej oferty na próżno szukać u innych bukmacherów – jeszcze do niedawna był to najwyższy bonus powitalny w Polsce, ale cały czas jest jednym z najchętniej odbieranych!

Betfan My Bet stanie się popularny? Na pewno w tego rodzaju usługach jest ogromny potencjał. Udowadnia to chociażby Ewinner custom bet, o którym cały czas czytacie i nadal zadajecie na jego temat wiele pytań.

Betfan freebet, Radar365 i obstawianie meczów bez podatku!

Jeżeli odbieraliście już przygotowany przez Betfan freebet, a także macie konto u tego bukmachera od dłuższego czasu, cały czas czekają na was liczne promocje w ramach akcji Radar365 – to oferty na każdy dzień w roku!

Nie można zapominać o tym, że Betfan to legalny bukmacher bez podatku, dzięki czemu można obstawiać u niego wydarzenia sportowe z wygranymi powiększonymi o 14%. To jedyny buk w naszym kraju, gdzie tego typu opcja dostępna jest przez okrągły rok, a nie jedynie w ciągu paru godzin doby czy raz, dwa razy w tygodniu.

Betfan My Bet formularz online
Betfan My Bet formularz online

Bukmacher Betfan, oczywiście, nie musi przystać na naszą propozycję zakładu. Wszystko zależy, jak dokładnie go sprecyzujemy oraz jakie są szanse na trafienie lub nietrafienie konkretnego typu. Przed wypełnieniem formularza dobrze jest chwilę się zatrzymać i zastanowić, co warto wpisać.

Betfan My Bet – nietypowe zakłady dla każdego!

Dobra wiadomość jest taka, że nie tylko możemy sami wymyślać typy, ale także korzystać z propozycji innych osób. Dzięki temu mamy dostęp do niestandardowych zakładów niemal przez cały rok, a nie jedynie wtedy, gdy urodzi nam się coś w głowie.

Będziemy bacznie przyglądać się projektowi Betfan My Bet. Pozostaje mieć nadzieję, że okaże się on trafionym pomysłem, z którego chętnie będą korzystali nie tylko doświadczeni typerzy, ale także ci nieco bardziej początkujący.

Adam Małysz wystartuje jeszcze kiedyś w konkursie PŚ, a może prezydentem Polski zostanie Jerzy Owsiak? Możliwości jest bardzo wiele, a tak naprawdę w tym przypadku ograniczeniem jest tylko i wyłącznie wyobraźnia.

Betfan Pakiet Pudziana
Betfan Pakiet Pudziana

Betfan promocje i oferty specjalne

Jeżeli tylko wśród Betfan My Bet znajdzie się jakaś perełka, na pewno was o tym poinformujemy. Bądźcie z nami na bieżąco – Blog Bukmacherski nie przegapia żadnych ciekawych bonusów, promocji i tym podobnych! :)

Możecie pochwalić się swoimi propozycjami typów. Zarówno tymi, które bukmacher Betfan zaakceptował, ale i nie tylko.

Uwaga! Bukmacher Betfan ma 24 godziny na ustosunkowanie się do propozycji typów gracza. Nie jest dość krótki czas, co jest ogromną zaletą usługi My Bet.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETONLINE) + bonus 3100 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close