Betfan powiększa piątkowe wygrane nawet o 500 złotych!

Piątkowe wygrane powiększone aż o 500 złotych? W najnowszej promocji bukmachera Betfan jest taka możliwość! Już teraz sprawdźcie, co można zyskać i za co konkretnie! Ale uwaga – oferta ważna jest tylko w dniu 18 października!

Betfan powiększa piątkowe wygrane nawet o 500 złotych!
Betfan powiększa piątkowe wygrane nawet o 500 złotych!

Bonus na piątek na Betfan.pl!

Promocja Gram Grubo dostępna jest dla wszystkich zarejestrowanych na stronie www.betfan.pl. W przypadku braku konta u tego bukmachera, może założyć je w kilka chwil. To wszystko za darmo i w stu procentach legalnie!

Od gracza zależy, ile otrzyma premii w przypadku piątkowej promocji. Nazwa promocji “Gram Grubo” daje nam do zrozumienia, iż jest to propozycja dla tych, którzy nie boją się stawiać większych pieniędzy!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Do zdobycia nawet 500 złotych ekstra!

Bonus od wygranych wynosi 10%. Nie jest trudno policzyć, ile więcej można zdobyć:

 • 1000 złotych wygranej = 100 złotych ekstra
 • 2342 złotych wygranej = 234 złote ekstra
 • 5000 złotych wygranej = 500 zł na plusie na koncie bonusowym!

Do oferty osoby zarejestrowane u bukmachera Betfan kwalifikują się automatycznie. Muszą jednak pamiętać, że liczy się pierwszy postawiony przez nich kupon w dniu 18 października, który będzie zagrany za jedną ze stawek promocyjnych:

 • 299 zł
 • 399 zł
 • 499 zł
 • 599 zł
 • 699 zł
 • 799 zł
 • 899 zł
 • 999 zł

Wszystkie dodatkowe premie wypłacone zostaną odpowiednim osobom w dniu 19 października, czyli najbliższą sobotę. W weekend każdy będzie miał więc szansę wykorzystać w pełni swój bonus!

Betfan bonus powitalny – freebet 100 zł i EKSTRA 3000 zł za wpłaty!

pakiet pudziana betfan
pakiet pudziana betfan

Każdy nowy gracz może odebrać u legalnego bukmachera Betfan freebet. Wynosi on 100 złotych, a aby go zgarnąć wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny “BETFAN” przy rejestracji konta.

To jeszcze nie wszystko! Marka Betfan może pochwalić się największym bonusem za pierwsze wpłaty dokonywane przez nowo zarejestrowanych. Do zdobycia jest w niej łącznie nawet 3000 złotych na start!

Każdy nowy gracz Betfan otrzymuje nie tylko premie za doładowanie konta, ale również może liczyć na wygrane powiększone o 10 razy!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image