Bez podatku w meczu o wszystko!

W niedzielnej potyczce Polski z Kolumbią emocji zabraknąć nie powinno. A żeby były one jeszcze większe, Totolotek bierzecie całkowicie podatek na siebie, by wygrane były pokaźniejsze, niż na co dzień!

Bez podatku w meczu o wszystko!
Bez podatku w meczu o wszystko!

W niedzielę, to jest 24 czerwca, obowiązuje oferta specjalna o nazwie “Gram Grubo Reprezentacja”. To wyjątkowa promocja, w ramach której można obstawiać bez podatku i to nie na wszystkich platformach należących do portalu www.Totolotek.pl!

Co trzeba zrobić, by zakwalifikować się do promocji i legalnie grać bez podatku? Kupon musi spełniać następujące wymagania:

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

  • Kupon prosty Toto-Mix lub Live
  • Stawka wynosząca co najmniej 20 PLN
  • W kuponie zakład na mecz Polska – Kolumbia (start: 24.06.2018, godzina 20.00!)
  • Kurs całkowity nie może być niższy niż 2,00
  • Zakłady specjalne na MŚ 2018 nie są brane pod uwagę!

Promocji umożliwiającej obstawianie bez podatku nie można łączyć z innymi ofertami, które podwyższają wygrane na kuponach.

Gram Grubo Reprezentacja

Pamiętajcie, by sprawdzić też pozostałe bonusy na MŚ 2018, które są aktywne w przypadku meczu Polska – Kolumbia.

Faworytami niedzielnego meczu są zawodnicy z Kolumbii, ale na mistrzostwach wszystko się może zdarzyć. Czy Polakom uda się zmazać plamę po słabym meczu przeciwko Senegalowi? A może jeszcze bardziej pogrążą się w letargu, sprawiając swoim kibicom kolejny zawód?


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close