eToto kod bonusowy. 200 PLN na Kolumbię!

Niedzielny kod bonusowy w eToto pozwala na otrzymanie 100% premii od depozytu aż do 200 PLN. Prezent można wykorzystać, między innymi, na obstawianie Polska – Kolumbia!

Musisz posiadać konto na stronie www.eToto.pl, by zgarnąć przygotowaną na niedzielę premię. Warto pamiętać, że bonus nie będzie przyznany bez wpisania kodu promocyjnego!

Promocja obowiązuje tylko w dniu 24 czerwca. Kwalifikuje się do niego każda wpłata powyżej 1 PLN!

Bukmacherzy organizują promocje na MŚ 2018 nie tylko na spotkania Polaków, chociaż to właśnie potyczki Biało-Czerwonych pozwalają na otrzymanie najlepszych premii!

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Każdy z graczy, to jest uczestników tej promocji, może otrzymać maksymalnie jeden bonus. Właśnie dlatego tak ważne jest, by dokonać jak najwyższej wpłaty po wpisaniu kodu POLSKADOBOJU.

etoto kod na bonus
etoto kod na bonus

Z pewnością na ostatni mecz Polski na mundialu eToto przygotuje kolejne oferty. Miejmy nadzieję, że na fazie grupowej występ Biało-Czerwonych się nie skończy, podobnie jak liczne profity bukmacherskie z okazji turnieju w Rosji!

Aby wymienić bonus na gotówkę, należy postawić zakłady za kwotę równą 4-krotności sumy otrzymanego bonusu oraz wpłaty w ciągu 60 dni. Przed skorzystaniem z tej promocji, warto także przyjrzeć się, na czym polega bonus powitalny 2000 PLN w eToto!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close