Na mundialach zdarzają się niespodzianki. Dzięki specjalnej opcji Spoko Typ w wybrane dni gracze Fortuny mogą grać bez żadnego ryzyka! Sprawdźcie szczegóły tej nowości!

Bezpieczne typowanie mundialu w Fortunie!
Bezpieczne typowanie mundialu w Fortunie!

Spoko Typ to nowa opcja, która jest niczym innym, jak zakładem specjalnym na mistrzostwa świata 2018 dostępnym na www.eFortuna.pl. Będzie można z niego korzystać tylko w wybrane dni, a dokładnie:

  • w dni, kiedy swoje mecze na MŚ 2018 będą rozgrywać Polacy
  • podczas półfinałów
  • w dniu wielkiego finału!

Korzystanie ze Spoko Typu jest bardzo proste. Wystarczy dodać go do dowolnego kuponu. W przypadku porażki, gracz otrzymuje pełny zwrot poniesionej stawki, natomiast w przypadku wygranej – cała suma, tradycyjnie, ląduje na jego koncie.

W ciągu jednego dnia można tylko raz skorzystać z opcji Spoko Typ.

Spoko Typ MŚ 2018 Fortuna

Stawka w tej promocji nie może przekroczyć kwoty 10 PLN brutto. Oznacza to, że właśnie tyle może wynieść cashback w razie niepowodzenia.

W ofercie bukmachera Fortuna znaleźć można wiele ciekawych zakładów na mundial, między innymi, na króla strzelców tej imprezy. Jeżeli tego rodzaju zabawa jest waszym zdaniem atrakcyjna, na pewno nie będziecie mieli w tym przypadku powodów do narzekań.

Premia z tej oferty wypłacana będzie graczom dobę po zakończeniu trwania okresu promocyjnego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, radzimy zapoznać się ze szczegółowym regulaminem promocji.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu