Bezpieczne typowanie mundialu w Fortunie!

Na mundialach zdarzają się niespodzianki. Dzięki specjalnej opcji Spoko Typ w wybrane dni gracze Fortuny mogą grać bez żadnego ryzyka! Sprawdźcie szczegóły tej nowości!

Bezpieczne typowanie mundialu w Fortunie!
Bezpieczne typowanie mundialu w Fortunie!

Spoko Typ to nowa opcja, która jest niczym innym, jak zakładem specjalnym na mistrzostwa świata 2018 dostępnym na www.eFortuna.pl. Będzie można z niego korzystać tylko w wybrane dni, a dokładnie:

  • w dni, kiedy swoje mecze na MŚ 2018 będą rozgrywać Polacy
  • podczas półfinałów
  • w dniu wielkiego finału!

Korzystanie ze Spoko Typu jest bardzo proste. Wystarczy dodać go do dowolnego kuponu. W przypadku porażki, gracz otrzymuje pełny zwrot poniesionej stawki, natomiast w przypadku wygranej – cała suma, tradycyjnie, ląduje na jego koncie.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W ciągu jednego dnia można tylko raz skorzystać z opcji Spoko Typ.

Spoko Typ MŚ 2018 Fortuna

Stawka w tej promocji nie może przekroczyć kwoty 10 PLN brutto. Oznacza to, że właśnie tyle może wynieść cashback w razie niepowodzenia.

W ofercie bukmachera Fortuna znaleźć można wiele ciekawych zakładów na mundial, między innymi, na króla strzelców tej imprezy. Jeżeli tego rodzaju zabawa jest waszym zdaniem atrakcyjna, na pewno nie będziecie mieli w tym przypadku powodów do narzekań.

Premia z tej oferty wypłacana będzie graczom dobę po zakończeniu trwania okresu promocyjnego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, radzimy zapoznać się ze szczegółowym regulaminem promocji.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image