W ofercie bukmachera Betfan pojawiła się znana metoda płatności BLIK. W jaki sposób można dokonać transferu środków za pomocą kilku losowo wygenerowanych cyfr? Zapoznajcie się z naszym poradnikiem!

BLIK u legalnego bukmachera Betfan. Jak wpłacić pieniądze?

Betfan.pl a BLIK – jak wpłacić pieniądze na konto?

Metoda BLIK stała się bardzo popularna w naszym kraju. Jeżeli często płacicie cyfrowo za zakupy i nie tylko prawdopodobnie już nieraz mieliście okazję z niej korzystać. W połowie października 2019 pojawiła się w ofercie legalnego bukmachera Betfan.

Czy korzystanie z BLIK jest bezpieczne? Oczywiście, a wszystko dlatego, że nie da się zrealizować transakcji bez akceptacji właściciela konta. Jak dokładnie to wszystko działa? Przygotowaliśmy specjalny poradnik, dzięki którym Betfan metoda płatności w formie BLIKu dla nikogo nie będzie już zagadką!

Depozyt do bukmachera Betfan. Tak działa usługa BLIK – sprawdzić można już teraz!

1 – Gracz loguje się na swoje konto, a następnie przechodzi do zakładki „Wpłata”, gdzie wyświetlają się wszystkie aktualnie dostępne metody

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Betfan wpłata pieniędzy
Betfan wpłata pieniędzy

2 – Gracz wpisuje kwotę, jaką chce zdeponować do legalnego bukmachera Betfan. Może wpisać kilka złotych albo kilka tysięcy – wszystko zależy od zasobności portfela! 🙂

Betfan wpłata. Krok 2
Betfan wpłata. Krok 2

3 – Z dostępnych metod należy wybrać BLIK

BLIK w Betfan
BLIK w Betfan

4 – Wchodzimy, na przykład, do aplikacji mobilnej swojego banku i szukamy kodu BLIK. Przepisujemy go w odpowiednią rubrykę na stronie bukmachera Betfan, a następnie zatwierdzamy w apce

BLIK wpłata w Betfan.pl
BLIK wpłata w Betfan.pl

5 – Wpłata jest już zaakceptowana. Gdy tylko gracz potwierdzi w aplikacji, że chce dokonać płatności, pieniądze znajdą się na jego koncie. Ekspresowo, bezpiecznie i bez zbędnych formalności! 🙂

Betfan depozyt na konto
Betfan depozyt na konto

Legalny bukmacher Betfan online. Wpłaty, wypłaty i bonus na start!

Korzystanie z bukmachera Betfan jest w Polsce legalne, ponieważ jest to podmiot z licencją Ministerstwa Finansów. Bardzo istotne jest to, że wszystkie wpłaty i wypłaty odbywają się w ekspresowym tempie.

Mało kto wie, że w Betfan obstawianie bez podatku jest dostępne przez siedem dni w tygodniu. Na ten moment to jeden z nielicznych tego rodzaju bukmacherów na polskim rynku.

Wszystkie transakcje u bukmachera są bezpieczne. Dla nowych graczy firma przygotowała kod promocyjny BETFAN, a razem z nim zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych + 3000 złotych od depozytów!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.