Bonus powitalny Milenium. Mega pakiet na 15. urodziny – 3170 PLN dla wszystkich z kodem „BETONLINE”!

Piętnaste urodziny legalnego bukmachera Milenium to okazja do tego, by sprawdzić jego aktualny bonus powitalny. Tylko teraz do zdobycia jest aż 3170 PLN – aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i może być podany jedynie przy rejestracji!

Bonus powitalny Milenium. Mega pakiet na 15. urodziny - 3170 PLN dla wszystkich z kodem "BETONLINE"!
Bonus powitalny Milenium. Mega pakiet na 15. urodziny – 3170 PLN dla wszystkich z kodem „BETONLINE”!

Milenium bonus powitalny – co na start dla graczy?

Zakłady bukmacherskie Milenium cieszą się dużą popularnością wśród fanów obstawiania w punktach naziemnych. Funkcja Milenium Sprawdź Kupon to jednak zupełnie inny rodzaj wygody niż granie przez internet, gdzie wszystko – także rozliczanie zakładów – odbywa się w stu procentach automatycznie!

Na 15. urodziny legalny bukmacher Milenium nie tylko powiększył bonus powitalny na start, ale także powiększył go o dodatkowe korzyści. W ten sposób do zdobycia jest nawet 3170 PLN – podobną ofertą jest na ten moment tylko Betfan bonus powitalny.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 1000 PLN

Milenium kod promocyjny. Przy rejestracji wystarczy wpisać „BETONLINE”!

Uwaga! Przy rejestracji u bukmachera Milenium należy wpisać kod promocyjnyBETONLINE„, jeśli chce się odebrać wszystkie bonusy, o jakich jest mowa w naszym wpisie! Hasła bonusowego nie można wpisać już po dokończeniu wypełniania formularza rejestracyjnego.

Główna część premii na start to 1500 złotych, które można zgarnąć jako bonus od pierwszej wpłaty. Wysokość doładowania to 100% złożonego przelewu, ale pod warunkiem, iż najpierw postawimy go na wydarzenia z dowolnego sportu!

💰 Bonus powitalny Milenium 💰

  • Do 1500 zł za pierwszą wpłatę na www.Milenium.pl
  • Cashback 1500 złotych lub mniej za aktywność typerską
  • Zakład Bez Ryzyka 150 złotych na początek
  • 20 zł w formie darmowych kredytów na grę!
milenium bonusy
milenium bonusy

Oferta jest limitowana – trwa tylko do końca urodzin marki bukmacherskiej Milenium. Październik 2019 to zatem jeden z najlepszych okresów, w którym można założyć konto na stronie tego bukmachera!

O każdej premii można więcej przeczytać w szczegółowym regulaminie promocji. Najważniejsze jest jednak to, że Milenium to w stu procentach legalna marka, która w naszym kraju działa zgodnie z licencją Ministerstwa Finansów!


[AC_PRO id=5447]


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button