Forbet świętuje Black Friday 2018!

Legalny bukmacher Forbet przygotował na Black Friday 2018 aż dwie promocje – większe wygrane o 14% oraz zakłady specjalne!

Forbet świętuje Black Friday 2018!
Forbet świętuje Black Friday 2018!

To już kolejna oferta, jaką w ostatnim czasie ma dla graczy Forbet. Ten legalny bukmacher dokładnie w dniu 22 listopada wystartował z limitowaną promocją powitalna, w ramach której można zgarnąć 20 PLN bez depozytu!

Oferta na Black Friday obowiązuje w dniu 23 listopada. Podzielona została na dwie części:

  • W godzinach 6.00-12.00 gracze mogą odbierać wygrane wyższe o 14 procent
  • Po godzinie 12.00 na stronie Forbet pojawią się wyjątkowe zakłady specjalne na Czarny Piątek!
https://blogbukmacherski.pl/bonus-bez-depozytu-20-pln-w-mobilnym-etoto/

Wkrótce powinny pojawić się kolejne promocje bukmacherskie Black Friday 2018. O wszystkich z nich informujemy was na bieżąco, tak abyście nie przegapili żadnej z nich!

Bonus powiększający wygrane od Forbet nie jest przyznawany w przypadku zakładów na Wirtualne Sporty, a także obstawiania za środki otrzymane w innej promocji specjalnej organizowanej przez bukmachera.

Zysk o 14% większy otrzymasz zarówno w przypadku zakładów na żywo, jak i przedmeczowych. Rozliczenie kuponów promocyjnych nastąpi chwilę po południu w dniu 23 listopada 2018 roku.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Forbet, pamiętaj, że nadal możesz wykorzystać kod promocyjnyBETONLINE„, który jest dostępny w tym portalu!

Darmowej rejestracji u legalnego bukmachera online dokonasz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button