Bonus 22 PLN na KSW 52 w STS!

7 grudnia czeka nas ostatnia w tym roku Konfrontacja Sztuk Walki. Marka STS, oficjalny bukmacher gali KSW 52, przygotowała dla wszystkich graczy specjalny bonus w wysokości 22 PLN!

Bonus 22 PLN na KSW 52 w STS!
Bonus 22 PLN na KSW 52 w STS!

KSW 52 bonus na STS.pl

Do gali coraz mniej czasu, dlatego prawdopodobnie większość ma już swoje typy KSW 52. Oczywiście, faworyci też potrafią niemiło zaskoczyć i właśnie dlatego bukmacher STS ma dla swoich graczy specjalny zwrot!

Jeżeli wiecie już, kto walczy na KSW 52 i planujecie postawić kupon na to wydarzenie, być może zwrócicie uwagę na najnowszą propozycję od STS, gdzie do zdobycia jest dodatkowe 22 PLN w formie bonusu.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Na czym polega przygotowana akcja? Nie ma w niej nic skomplikowanego, a co najważniejsze – nie trzeba się do niej zapisywać. Kupony promocyjne można zawierać aż do 7 grudnia do godziny 17!

Wygrany kupon = pełna wygrana, przegrany kupon = zwrot 22 PLN!

W ramach oferty specjalnej do zdobycia jest zwrot 22 PLN w przypadku nietrafiania typów w kuponie na KSW 52 zagranym za dokładnie 44 PLN.

Stawka kuponu kwalifikacyjnego nie może być ani mniejsza, ani większa niż wspomniana już suma 44 PLN. Zakłady postawione za inne pieniądze nie będą się liczyły.

Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden zwrot. Kurs każdego z typów na kuponie promocyjnym musi wynieść co najmniej 1.50.

Podczas KSW 52 czeka nas długo wyczekiwany powrót do klatki Mameda Khalidova. Zobaczcie najnowszy materiał z zawodnikiem pod tytułem “Oczyszczenie”:

Gala KSW 52 pokazywana będzie w internecie. Transmisję można obejrzeć online w jakości HD!

Jeżeli ktoś nie posiada konta w STS, może je teraz założyć z kodem promocyjnym “BETONLINE“. Dzięki niemu na start otrzymuje się 29 PLN bez depozytu oraz nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!

Bonus KSW 52 w STS. Tylko dla nowych graczy
⬇️⬇️⬇️

  • 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym “BETONLINE
  • Do 1200 PLN przy pierwszym depozycie
  • Obstawianie KSW 52 ze zwrotem 22 PLN!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image