Pjongczang 2018. Turniej bukmacherski o 1500 PLN!

Już 9 lutego wystartują Zimowe Igrzyska Olimpijskie w koreańskim mieście Pjongczang. LvBET Zakłady Bukmacherskie przygotowały z tej okazji specjalny turniej, którego zwycięzca otrzyma aż 1500 PLN!

Pjongczang 2018. Turniej bukmacherski o 1500 PLN!

Jak wziąć udział?

Każdy, kto jest zarejestrowanym graczem LvBET, automatycznie jest kwalifikowany do turnieju olimpijskiego. Wystarczy postawić jeden zakład z typem na Zimowe Igrzyska Olimpijskie, by zostać pełnoprawnym uczestnikiem zabawy.

Osoby, które jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera, mogą to zrobić na www.LvBET.pl. Wszyscy nowo zarejestrowani otrzymują 20 PLN bez depozytu, a do tego najwyższy bonus powitalny od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 PLN!

W ofercie nie bierze się pod uwagę kuponów postawionych nie za środki własne.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Punkty konkursowe – jak są liczone?

Wszystkie zakłady na sporty zimowe z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang, są brane pod uwagę. Punkty do rankingu turniejowego, który aktualizowany jest raz w tygodniu w każdy poniedziałek trwania konkursu, naliczane są według następującej reguły:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Ranking udostępniany jest na oficjalnej stronie bukmachera. Należy przypomnieć, że nie liczą się w tym przypadku kupony z żadnymi zakładami spoza igrzysk, na przykład, Wirtualne Sporty czy piłkę nożną.

Kursy na medale Pjongczang 2018
Kursy na medale Pjongczang 2018

Pjongczang 2018 – bonusy

Bonusy przygotowane przez organizatora turnieju przyznane zostaną graczom dzień po zakończeniu rozgrywek bukmacherskich, a więc dokładnie 26 lutego. W sumie na poczet nagród postanowiono przeznaczyć aż 5000 PLN!

Struktura wypłat wygląda następująco:

  • Miejsce 1: 1500 PLN
  • Miejsce 2: 750 PLN
  • Miejsce 3: 500 PLN
  • Miejsca 4-5: 200 PLN
  • Miejsca 6-10: 150 PLN
  • Miejsca 11-15: 100 PLN
  • Miejsca 16-35: 50 PLN

Jeżeli dwóch graczy będzie miało taką samą ilość punktów, wyżej znajdzie się ten, komu uda się wygrać więcej zakładów objętych ofertą.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close