Pjongczang 2018. Turniej bukmacherski o 1500 PLN!

Już 9 lutego wystartują Zimowe Igrzyska Olimpijskie w koreańskim mieście Pjongczang. LvBET Zakłady Bukmacherskie przygotowały z tej okazji specjalny turniej, którego zwycięzca otrzyma aż 1500 PLN!

Pjongczang 2018. Turniej bukmacherski o 1500 PLN!

Jak wziąć udział?

Każdy, kto jest zarejestrowanym graczem LvBET, automatycznie jest kwalifikowany do turnieju olimpijskiego. Wystarczy postawić jeden zakład z typem na Zimowe Igrzyska Olimpijskie, by zostać pełnoprawnym uczestnikiem zabawy.

Osoby, które jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera, mogą to zrobić na www.LvBET.pl. Wszyscy nowo zarejestrowani otrzymują 20 PLN bez depozytu, a do tego najwyższy bonus powitalny od pierwszej wpłaty w wysokości 1000 PLN!

W ofercie nie bierze się pod uwagę kuponów postawionych nie za środki własne.

Punkty konkursowe – jak są liczone?

Wszystkie zakłady na sporty zimowe z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang, są brane pod uwagę. Punkty do rankingu turniejowego, który aktualizowany jest raz w tygodniu w każdy poniedziałek trwania konkursu, naliczane są według następującej reguły:

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Ranking udostępniany jest na oficjalnej stronie bukmachera. Należy przypomnieć, że nie liczą się w tym przypadku kupony z żadnymi zakładami spoza igrzysk, na przykład, Wirtualne Sporty czy piłkę nożną.

Kursy na medale Pjongczang 2018
Kursy na medale Pjongczang 2018

Pjongczang 2018 – bonusy

Bonusy przygotowane przez organizatora turnieju przyznane zostaną graczom dzień po zakończeniu rozgrywek bukmacherskich, a więc dokładnie 26 lutego. W sumie na poczet nagród postanowiono przeznaczyć aż 5000 PLN!

Struktura wypłat wygląda następująco:

  • Miejsce 1: 1500 PLN
  • Miejsce 2: 750 PLN
  • Miejsce 3: 500 PLN
  • Miejsca 4-5: 200 PLN
  • Miejsca 6-10: 150 PLN
  • Miejsca 11-15: 100 PLN
  • Miejsca 16-35: 50 PLN

Jeżeli dwóch graczy będzie miało taką samą ilość punktów, wyżej znajdzie się ten, komu uda się wygrać więcej zakładów objętych ofertą.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button