Po dwóch konkursach inauguracyjnych w Wiśle czekają nas zawody Pucharu Świata w fińskiej Ruce! LvBET przygotował na tę imprezę bonus powiększający wygrane!

Bonus na skoki narciarskie w Ruce w LvBET!
Bonus na skoki narciarskie w Ruce w LvBET!

Oferta obowiązuje od dnia 23 listopada 2018 roku i dotyczy jedynie zakładów zagranych na konkursy PŚ w skokach narciarskich w miejscowości Ruka, które odbędą się 24 oraz 25 listopada.

W tym przypadku swoje typy na skoki narciarskie z bonusem możecie stawiać jedynie w aplikacji mobilnej LvBET. Gra w tradycyjnym portalu internetowym nie jest kwalifikowana do promocji.

Ile można zyskać w przygotowanej akcji? Dokładnie 7 procent wygranych! Innymi słowy, w ten weekend na skokach zdobywa się więcej, niż zwykle! I to niekoniecznie tylko na jednym zagranym kuponie!

Forbet daje bonus bez depozytu!

Jeżeli chcesz wziąć udział w promocji, musisz grać zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kupony kombi dotyczące Pucharu Świata w skokach narciarskich w Ruce. Nie jest to oferta obejmująca zakłady specjalne, to jest typu out-right.

Nowi gracze także mają prawo do skorzystania z bonusu mobilnego. Warto pamiętać, że nadal przy rejestracji można wpisać kod promocyjny LvBET, który brzmi obecnie „BETONLINE„!

Jak tym razem pójdzie polskim skoczkom? Czy zobaczymy któregoś z nich na podium albo nawet na jego najwyższym stopniu? Kwalifikacje do sobotnich zawodów już w piątek, czyli 23 listopada!

Chcesz obstawiać skoki legalnie? www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu