Zakłady Bukmacherskie Milenium przygotowały na dzisiaj Black Friday… na wszystko! Nieważne, co chcesz zagrać – z tej promocji na pewno będziesz mógł skorzystać!

W Milenium Black Friday... na wszystko!
W Milenium Black Friday… na wszystko!

Promocja na Czarny Piątek 2018 dostępna jest w godzinach 6.00-23.00. Pozwala na grę całkowicie bez podatku za zagraną stawkę, a więc umożliwia zwiększenie wygranych o 14% w stosunku do normalnego dnia!

>>> Promocje bukmacherskie na BLACK FRIDAY 2018! <<<

Nie jest ci potrzebny Milenium kod bonusowy, by zapisać się do oferty. Jak sama nazwa na to wskazuje, jest ona dostępna na wszystko i dla wszystkich. Wystarczy tylko posiadać konto u bukmacherka organizującego promocję!

Bonus na skoki narciarskie w Ruce w LvBET!

Jak skorzystać z promocji na Black Friday? Wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę tego bukmachera, zagrasz kupon i gotowe!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Milenium, możesz założyć je nawet teraz i tym samym zapewnić sobie dostęp do dzisiejszej akcji bez podatku z okazji Czarnego Piątku. Aby zarejestrować się, wystarczy poświęcić na to maksymalnie kilka minut!

Na co dzień oferta Happy Hours Milenium dostępna jest tylko przez godzinę, dwie dziennie i to maksymalnie cztery razy w tygodniu. Dzisiaj możecie grać przez cały dzień i zyskiwać więcej!

Załóż konto bukmacherskie online!! Jaka jest aktualna oferta? Sprawdź na www.Milenium.pl


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu