Wielu obstawiających nie wybiera bukmachera na podstawie najlepszej oferowanej wartości. Zamiast tego skupiają się na przyciągających uwagę promocjach bukmacherskich. Darmowe zakłady i promocje bonusowe mogą sprawiać wrażenie atrakcyjnych, jednak szczegóły regulaminu wykazują, jak mało są warte takie oferty.

bonusy bukmacherskie
Darmowe bonusy bukmacherskie w legalnych zakładach sportowych online

Dlaczego bukmacherzy oferują darmowe zakłady?

Czy darmowy zakład jest gestem dobrej woli? Czy bukmacher dziękuje w ten sposób za skorzystanie z jego usług? Oczywiście, że nie. Darmowe zakłady, oferty bonusowe i inne promocje służą do szybkiego przyciągania nowych klientów przy minimalnym ryzyku dla bukmachera.

Najczęściej spotykanym i dobrze znanym rodzajem darmowego zakładu jest klasyczny “zakład bez ryzyka”. Tak sformułowana oferta zawsze jednak wiąże się z ryzykiem dla obstawiających. Aby z niej skorzystać, trzeba zostać nowym klientem (bez wcześniejszej historii konta). Nie można również mieszkać w tym samym gospodarstwie domowym co właściciel innego konta.

sts kod promocyjny
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po zarejestrowaniu się i zaakceptowaniu długiego regulaminu trzeba wpłacić określoną kwotę i postawić ją po kursie wyższym niż pewien ustalony poziom (przeważnie ok. 2,0). Dopiero wtedy można otrzymać darmowy zakład na taką kwotę. Jak widać, bukmacherzy stosujący takie oferty nie uważają zakładów z kursem 2,0 lub wyższym za ryzykowne. 

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

To jeszcze nie wszystko. Większość bukmacherów wprowadza dodatkowo warunki dotyczące obrotów. W przypadku wygranej w darmowym zakładzie należy wielokrotnie postawić wpłaconą kwotę (przeważnie 4-6 razy), aby móc wypłacić wygrane.

STS kod promocyjny: BETONLINE

Bonusy za depozyt

Kolejne rodzaje promocji bukmacherskich to bonusy za wpłatę (duże wymagania obrotu), specjalnie podwyższone kursy (50 zamiast 1.5, ale maksymalna stawka jest bardzo niska). To tylko jedne z wielu rodzajów. Należy pamiętać, że zawsze trzeba dokładnie sprawdzić regulamin bonusu przed założeniem konta. Może okazać się, że “wyrobienie” bonusu jest dużo trudniejsze niż mogło się wydawać.

Opisane powyżej promocje bukmacherskie występują powszechnie u większości bukmacherów, gdyż rynek jest coraz bardziej nasycony. Szereg bukmacherów konkuruje między sobą, próbując opracować bardziej atrakcyjne oferty, które nieostrożnym obstawiającym zasugerują, że dostaną coś za nic.

Obstawiający wpadają w wir coraz bardziej agresywnych promocji. Każdy bukmacher korzysta ze stałej formuły, którą ubiera w nowe, ciekawe opakowanie mające na celu poprawę jej wizerunku. 

Bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Bonus 3100 PLN (kod: BETFAN) + obstawianie bez podatku – www.betfan.pl