Betters darmowy bonus. Promocje na start

Czy są dostępne u bukmachera Betters darmowe bonusy na start? Sprawdź, jakie premie przygotowała ta marka dla nowych klientów oraz czy jest tutaj kod promocyjny do wykorzystania.

Betters darmowy bonus. Promocje na start
Betters darmowy bonus. Promocje na start

Rejestracja w Betters. Zakładanie konta krok po kroku

Legalny bukmacher Betters działa na polskim rynku od bardzo niedawna, dlatego jeszcze wielu gracz w naszym kraju nie posiada u niego konta typerskiego. Założenie go nie jest – na szczęście – niczym skomplikowanym, dzięki czemu można przystąpić do gry w zasadzie w ciągu minuty od pierwszego odwiedzenia portalu www.Betters.pl.

W Betters rejestracja sprowadza się do podania kilku podstawowych informacji na nasz temat: imienia, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej itp. Kiedy przejdziemy przez krok pierwszy, od razu możemy przystąpić do działania. Oczywiście, w tym miejscu pojawia się pytanie, czy jest dostępny w Betters bonus na start oraz ile on wynosi.

Kod promocyjny w eWinner
Kod promocyjny w eWinner

Jak zacząć obstawiać w Betters?
📝💰

 1. Gracz wchodzi na www.Betters.pl
 2. Kilka zielony przycisk „Zarejestruj się”
 3. Wypełnia cały formularz rejestracyjny
 4. Może rozpocząć granie typów online!

Dobra wiadomość jest taka, że mowa tutaj o w stu procentach legalnym bukmacherze internetowym. Granie u niego jest zgodne z przepisami, więc nie ma mowy o wspieraniu szarej strefy!

Czy w Betters jest bonus bez depozytu?

Odkąd pojawił się na polskim rynku bukmacher Betters bonus bez depozytu u niego stał się dość gorącym tematem. Nie od dzisiaj wiadomo, że dla typerów to właśnie bonusy bez wpłaty u bukmacherów są tym, co ich na początku najmocniej przyciąga do danej strony. Jak to wygląda u bukmachera, który jest tutaj opisywany?

Każdy może odebrać u bukmachera Betters bonus powitalny, a co za tym idzie jest możliwość zgarnięcia prezentu na start. Pozostaje już tylko odpowiedzenie na pytanie, czy jest w Betters darmowa premia, czy może taka, która jest do otrzymania tylko w przypadku dokonania depozytu.

Jeżeli chcemy zgarnąć w Betters bonus bez depozytu albo inną limitowaną ofertę, powinniśmy bacznie przyglądać się nowym akcjom ogłaszanym przez tego bukmachera. Nie bez znaczenia jest także poznanie kodu promocyjnego.

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla osób, które już teraz chciałby zgarnąć w Betters bonus za darmo. Na ten moment rejestracja na www.Betters.pl nie daje możliwości zdobycia bonusu bez depozytu. Nie znaczy to – oczywiście – że za założenie nie można otrzymać jakichkolwiek profitów. Jest wręcz przeciwnie.

Betters Freebet - 20 PLN na start
Betters Freebet – 20 PLN na start

Bonus powitalny w Betters. Jakie prezenty dla nowych graczy?

To żadna nowość, że legalne firmy bukmacherskie mają dla graczy prezenty za założenie konta. Co takiego jest do otrzymania na www.Betters.pl? Przede wszystkim freebet, czyli darmowy zakład. Na ten moment wynosi on 20 PLN, ale można też zgarnąć jeszcze 50 PLN ekstra i nawet trzy razy po 20 PLN w formie dodatkowej premii Threebet!

Betters bonus powitalny rozpoczyna się od odebrania bonusu 20 PLN w formie darmowego zakładu. Gracz rejestruje konto, a następnie stawia kupon za minimum 20 PLN. Bez względu na to, czy uda mu się wygrać, czy nie – ma 20 PLN ekstra jako freebet. Co bardzo ważne, kupon należy zagrać maksymalnie trzy dni po zapisaniu się do gry.

Freebet od Betters może być wykorzystany na granie dowolnych dyscyplin sportowych. Ważne jest to, by nasze typy bukmacherskie miały kurs minimalny 1.80. Liczą się zakłady SINGIEL oraz KOMBI.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Dodatkowe 50 PLN od Betters. Sprzyja ci szczęście?

U bukmachera Betters wśród nowych graczy losowany jest jeszcze dodatkowy bonus w wysokości 50 PLN, który można również zdobyć jako freebet.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z oferty o nazwie 50/50 na www.Betters.pl? Zasady są zaskakująco proste, a oto szczegóły:

 • Tylko nowi gracze mają szansę zdobyć premię
 • Do promocji kwalifikuje się każdy, kto dokonał jakiejś wpłaty do Betters
 • Uczestnicy akcji otrzymują odpowiednie potwierdzenia
 • Co 50. użytkownik zarejestrowany w Betters otrzymuje freebet w wysokości 50 PLN!

Podobnie jak w przypadku standardowego bonusu na start, również freebet 50/50 może być wykorzystany przy obstawianiu pojedynczym oraz w kuponach łączonych. Kurs minimalny to 1.80.

Threebet – 3 zakłady, 3 dni, 3 freebety!

W Betters na samym początku przygody z obstawianiem można się obłowić wieloma freebetami. Oferta Threebet jest tego najlepszym dowodem. Co trzeba w jej przypadku zrobić, by zgarnąć premię? Dla wielu osób nie będzie to z pewnością nic trudnego.

Betters Threebet - 3 freebety za 3 dni obstawiania!
Betters Threebet – 3 freebety za 3 dni obstawiania!

Firma bukmacherska Betters przyznaje po 20 PLN trzykrotnie w formie darmowych zakładów, jeśli tylk ogracz:

 • zarejestruje się na www.Betters.pl
 • Postawi zakład 50 PLN z kursem całkowitym co najmniej 3.00
 • Do 72 godzin od pierwszego zakładu postawi kolejne dwa za min. 50 PLN (każdy) i kursem min. 3.00

Na wykorzystanie freebetów jest dokładnie 30 dni. Gracze mogą zagrać darmowe kupony na oficjalnej stronie internetowej, ale również na urządzeniu mobilnym. Z promocji można skorzystać jeden raz.

Jak widać, mimo że nie jest dostępny w Betters bonus bez depozytu, można cały czas odebrać wiele innych premii. Czy freebety od tego bukmachera zostaną pozytywnie przyjęte przez graczy? Czas pokaże!


BETTERS zezwolenie z 16 kwietnia 2021 nr PS4.6831.7.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button