Lotto najpopularniejszym serwisem hazardowym. LvBET przed STS i Fortuną!

Lotto.pl najpopularniejszym serwisem hazardowym w Polsce – tak wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez Gemius/PBI. Informację podał portal WirtualneMedia.pl.

Lotto najpopularniejszym serwisem hazardowym. LvBET przed STS i Fortuną!
Lotto najpopularniejszym serwisem hazardowym. LvBET przed STS i Fortuną!

LvBET lepszy od Fortuny i STS!

Lotto przez internet to prawdziwy hit wśród internautów w naszym kraju i chyba trudno było przewidywać, że ten projekt nie zakończy się sukcesem. Dobre wyniki zapowiadały już same zapowiedzi Totalizatora Sportowego, a teraz widać je w praktyce.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Gemius/PBI, internetowy portal Lotto był w październiku 2019 najchętniej odwiedzaną w Polsce stroną WWW z branży hazardowej. Należący do Totalizatora serwis może pochwalić się liczbą 3,66 mln realnych użytkowników (to 13,04 proc. wszystkich polskich internautów), którzy wykonali łącznie 74,03 mln odsłon.

Kolejne trzy miejsca w hazardowym zestawieniu przypadły legalnym bukmacherom. Wicelider może niektórych zaskoczyć, gdyż tym razem zaszczytne drugie miejsce przypadło marce LvBET.

Bukmacher LvBET w październiku mógł pochwalić się liczbą, 2,22 mln realnych użytkowników. Łączne odsłony strony wyniosły prawie 9 mln!

Bukmacherzy gorsi tylko od Lotto online

Na ostatnim miejscu na podium uplasował się portal Efortuna. Bukmachera Fortuna odwiedzano ponad 24 miliony razy, a liczba użytkowników jego strony internetowej wyniosła nieco ponad 906 tysięcy.

Na niewdzięcznej czwartej pozycji znalazł się STS. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w naszym kraju tylko nieznacznie przegrał z Fortuną w kwestii użytkowników, natomiast mógł pochwalić się znacznie lepszymi statystykami odsłon – zarówno od Fortuny, jak i LvBET.

Najpopularniejsze strony hazardowe w Polsce
Najpopularniejsze strony hazardowe w Polsce

A w czołówce nadal… nielegalny Unibet

Niestety, nadal nie wszyscy polscy gracze korzystają z usług firm działających zgodnie z prawem. Widać to po statystykach – Unibet niemający licencji w naszym kraju wyprzedził w rankingu popularności Etoto oraz Totolotka, a także inne strony działające zgodnie z przepisami.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button