Każda osoba zarejestrowana u bukmachera eToto może w trakcie mistrzostw świata codziennie odbierać premie w tak zwanym bonusomacie. Już teraz przekonajcie się, na czym dokładnie polega ta promocja!

Bonusomat w eToto. Codzienne premie dla wszystkich!
Bonusomat w eToto. Codzienne premie dla wszystkich!

W ramach oferty Bonusomat wystarczy zalogować się każdego dnia trwania mundialu i uruchomić specjalny automat z codziennymi prezentami dla wszystkich graczy.

Nowa promocja pojawia się zawsze około godziny 10.00. Nie można w ciągu dnia zakręcić automatem więcej niż jeden raz.

Do odbierania premii wymagane jest posiadanie konta na stronie www.eToto.pl. Warto pamiętać, że na mundial w Rosji Zakłady Bukmacherskie eToto przygotowały bonus powitalny 2000 PLN bądź Zakład Bez Ryzyka w wysokości 100 PLN!

etoto bonusy

Legalni bukmacherzy przygotowali promocje na MŚ 2018, który jest naprawdę wiele. Warto sprawdzić je już teraz, by nie przegapić żadnej z nich! Firma eToto nie jest w tym przypadku żadnym wyjątkiem.

Lubicie zajmować się obstawianiem mistrzostw? Sprawdźcie pewniaki dnia na mundial! Każdego dnia nie brakuje okazji do obstawiania wydarzeń na rosyjskich stadionach.

A wy sprawdziliście już dzisiejszą ofertę dostępną na stronie firmy eToto? Zapraszamy do pochwalenia się prezentami bukmacherskimi! 🙂


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu