Bonusomat w eToto. Codzienne premie dla wszystkich!

Każda osoba zarejestrowana u bukmachera eToto może w trakcie mistrzostw świata codziennie odbierać premie w tak zwanym bonusomacie. Już teraz przekonajcie się, na czym dokładnie polega ta promocja!

Bonusomat w eToto. Codzienne premie dla wszystkich!
Bonusomat w eToto. Codzienne premie dla wszystkich!

W ramach oferty Bonusomat wystarczy zalogować się każdego dnia trwania mundialu i uruchomić specjalny automat z codziennymi prezentami dla wszystkich graczy.

Nowa promocja pojawia się zawsze około godziny 10.00. Nie można w ciągu dnia zakręcić automatem więcej niż jeden raz.

Do odbierania premii wymagane jest posiadanie konta na stronie www.eToto.pl. Warto pamiętać, że na mundial w Rosji Zakłady Bukmacherskie eToto przygotowały bonus powitalny 2000 PLN bądź Zakład Bez Ryzyka w wysokości 100 PLN!

etoto bonusy

Legalni bukmacherzy przygotowali promocje na MŚ 2018, który jest naprawdę wiele. Warto sprawdzić je już teraz, by nie przegapić żadnej z nich! Firma eToto nie jest w tym przypadku żadnym wyjątkiem.

Lubicie zajmować się obstawianiem mistrzostw? Sprawdźcie pewniaki dnia na mundial! Każdego dnia nie brakuje okazji do obstawiania wydarzeń na rosyjskich stadionach.

A wy sprawdziliście już dzisiejszą ofertę dostępną na stronie firmy eToto? Zapraszamy do pochwalenia się prezentami bukmacherskimi! 🙂


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close