Gracz Betfan pochwalił się kuponem. Wygrał w poniedziałek aż 118.503 PLN!

Każdy chciałby rozpocząć tydzień tak, jak pewien gracz Betfan, który dzięki kursowi 21.38 na kuponie zarobił prawie 120 tysięcy złotych. To wszystko w zakładach LIVE w ciągu niecałych dwóch godzin!

Gracz Betfan pochwalił się kuponem. Wygrał w poniedziałek aż 118.503 PLN!
Gracz Betfan pochwalił się kuponem. Wygrał w poniedziałek aż 118.503 PLN!

Wysokie wygrane bukmacherskie. Betfan właśnie wypłacił prawie 120 tysięcy złotych!

Wygrane u bukmachera zdarzają się cały czas, ale te pięcio- czy sześciocyfrowe najlepiej działają na wyobraźnię. Właśnie taka padła 19 października. Na stronie www.Betfan.pl ktoś zawarł zakład z dokładnie czterema typami i dzięki temu wzbogacił swoje konto o blisko 120 tysięcy złotych!

Szczęśliwiec z Betfan zdecydował się postawić na cztery spotkania z różnych dyscyplin sportowych, a więc nie mamy tutaj do czynienia z ekspertem tylko od jednej dziedziny. Wśród wyborów typera był, między innymi, zakład na remis w meczu WBA – Burnely, który rozgrywał się wczoraj wieczorem w Premier League.

Betfan bonus powitalny
Betfan bonus powitalny

Najwyższy kurs na kuponie to 3.15. W meczu Chimki Moskwa – Astana postawiono na zwycięstwo gości i rzeczywiście udało im się do samego końca spotkania dowieźć cenny rezultat i ważne punkty.

Kurs 21.38 w zakładach na żywo = 118 503 złotych zysku!

Poniedziałkowy zwycięzca z Betfan zarobił dokładnie 118 503 złotych po odjęciu wszystkich koniecznych podatków. Wszystko to udało mu się dzięki kursowi 21.38 i stawce wynoszącej 7000 zł.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Opisywany kupon to najlepszy dowód na to, że duże wygrane u bukmachera to nie tylko zakłady, gdzie stawia się kilkadziesiąt meczów albo typy jedynie po bardzo wysokich kursach. W tym przypadku zagrano zaledwie 4 mecze i w każdym przypadku był to zakład 1X2!

Na co postawił, że zarobił prawie 120 tysięcy złotych w Betfan? ZOBACZ ⤵️⤵️

Wygrany kupon w Betfan
Wygrany kupon w Betfan

Nowy bonus powitalny w Betfan – 3×777 PLN, 15 darmowych zakładów i 600 PLN bez ryzyka!

Na stronie internetowej www.Betfan.pl każdy nowy gracz może teraz pakiet trzech wyjątkowych premii, które łącznie dają ogromny bonus powitalny na start!

Po założeniu konta w Betfan można dostać 100, 200, a następnie nawet 300 PLN jako zakład bez ryzyka. Oprócz tego przygotowano po 5 darmowych zakładów za każdą wpłatę (od 1. do 3.) i tak zwany Mnożnik Pudziana, czyli powiększenie środków na koncie x10 i to aż do kwoty 777 PLN!

Darmowa rejestracja konta dostępna jest na stronie www.Betfan.pl. Cały czas działa Betfan kod promocyjnyBETONLINE„, który można wpisać jedynie przy zakładaniu profilu.

  1. wpłata – zakład bez ryzyka 100 PLN, powiększenie salda nawet o 777 PLN, 5 darmowych zakładów na Gry
  2. wpłata – zakład bez ryzyka 200 PLN, powiększenie salda nawet o 777 PLN, 5 darmowych zakładów na E-sport
  3. wpłata – zakład bez ryzyka 300 PLN, powiększenie salda nawet o 777 PLN, 5 darmowych zakładów na Sport.

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button