30. kolejka Ekstraklasy. Multiliga bez marży w Betfan!

Już tylko jedna kolejka pozostała do zakończenia rundy zasadniczej Ekstraklasy. Bukmacher Betfan na tak zwaną multiligę oferuje graczom obstawianie z zerową marżą!

30. kolejka Ekstraklasy. Multiliga bez marży w Betfan!
30. kolejka Ekstraklasy. Multiliga bez marży w Betfan!

Miejsca już przydzielone, ale emocji nie zabraknie!

Od dawna nie było sytuacji, by na kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej wiadomo było, kto zajmie miejsce w pierwszej, a kto w drugiej ósemce tabeli. I chociaż pod tym względem wszystko jest jasne, na pewno w 30. rundzie nie zabraknie emocji, ciekawych akcji oraz… niespodzianek. Te ostatnie to przecież nieodłączny element Ekstraklasy.

Multiliga tym razem rozegrana zostanie w dniu 14 czerwca 2020 roku o godzinie 18. Oferta kursowa na wszystkie spotkania jest już dostępna na www.Betfan.pl, dzięki czemu można łatwo sprawdzić, kogo uznaje się za faworyta do zwycięstwa.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie bez marży w Betfan

Bukmacher Betfan na 30. kolejkę Ekstraklasy przygotował jedyną w swoim rodzaju promocję na zakłady pre-match oraz live. Dzięki akcji specjalnej marża bukmacherska wynosi 0%, a więc gracze mają szansę zagrać po zdecydowanie lepszych kursach, niż ma to miejsce w normalnych okolicznościach.

Co bardzo ważne, oferta jest dostępna dla wszystkich, a nie tylko najbardziej aktywnych. Nie trzeba się też do niej w żaden sposób zapisywać – wystarcza granie tak, jak zwykle. Najważniejsze, by było to obstawianie na żywo czy przedmeczowe, a grane typy dotyczyły rozgrywek Ekstraklasy, a dokładniej 30. kolejki spotkań.

Przypominamy raz jeszcze: start najbliższych meczów Ekstraklasy, to jest tych objętych opisywaną promocją, w niedzielę o godzinie 18. Od tej pory na www.Betfan.pl w zakładce do obstawiania live będzie można znaleźć podwyższone kursy na wszystkie pojedynki, a inne elementy oferty dostępne są nawet i teraz!

Betfan – polski bukmacher bez podatku. Dla nowych graczy ponad 3000 PLN!

Legalny bukmacher bez podatku? To właśnie Betfan, jeden z najpopularniejszych portali typerskich ostatniego czasu. Jeżeli ktoś jeszcze o nim nie słyszał, prawdopodobnie dopiero rozpoczyna swoją przygodę z bukmacherką.

Aby zostać klientem marki Betfan, należy wejść na www.Betfan.pl i wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Bukmacher nie wymaga natychmiastowej weryfikacji, a dzięki kodowi promocyjnemuBETONLINE” można zdobyć u niego dodatkowe 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Co bardzo ważne, jest to oferta bez obrotu – w razie przegranej otrzymuje się pełny zwrot, który od razu można wypłacić!

Betfan aktualny kod promocyjny
Betfan aktualny kod promocyjny

Firma bukmacherska Betfan może pochwalić się jednym z największych prezentów powitalnych na rynku. Obecnie nowo zarejestrowanym oferuje łącznie do 3100 PLN, a to wszystko na łatwych do zrozumieniach zasadach!

Przypominamy, że na łamach naszego serwisu znajdziecie nie tylko newsy dotyczące bukmacherów, ale również typy na Ekstraklasę oraz informacje o tym, gdzie dostępne są mecze online za darmo!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image