Dwie dychy na Polska – Kolumbia!

Podobnie jak w przypadku meczu z Senegalem, również na starcie Biało-Czerwonych z Kolumbią można otrzymać darmowe 20 PLN bonusu od legalnego bukmachera LV BET!

Dwie dychy na Polska - Kolumbia!
Dwie dychy na Polska – Kolumbia!

Ta promocja obowiązuje w dniach 20 – 22 czerwca. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, musisz być zarejestrowany na stronie www.LvBET.pl!

W ofercie bierze się pod uwagę kupony postawione tylko i wyłącznie w okresie podanym powyżej. Kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki:

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

  • Kupon KOMBI
  • Kurs minimalny 2.00
  • Nie mniej niż 3 sekcje na kuponie
  • Stawka minimalna 30 PLN
  • Tylko wygrane kupony!

Osoby, które spełnią podane powyżej punkty, otrzymają 20 PLN do wykorzystania na mecz Polska – Kolumbia. Dodatkowe środki powinny być dostępne od 23 czerwca od godziny 12.

Aktywność za pieniądze otrzymane w ramach innych promocji nie upoważnia do otrzymania 20 PLN na starcie Polski z Kolumbią.

Typy na Polska – Kolumbia MŚ 2018

Wolisz innego rodzaju promocje? Sprawdź cashback za bramkę w doliczonym czasie gry, który również jest dostępny na drugi mecz Biało-Czerwonych na rosyjskim mundialu!

Oferta specjalna jest dostępna dla każdego gracza tylko jeden raz. Oznacza to, że wszyscy mają prawo do otrzymania tylko i wyłącznie 20 PLN!

Obstawianie mistrzostw świata 2018 to świetna sprawa! Już teraz zobacz, jakie są najnowsze Typy bukmacherskie MŚ 2018! Każdego dnia jest wiele okazji do tego, by spróbować swoich sił w typowaniu meczów!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image