Firma STS na mocy nowej umowy od 1 sierpnia 2018 będzie Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski. Z tej okazji legalny bukmacher pochwalił się nowym spotem reklamowym. ZOBACZCIE VIDEO!

Bukmacher STS zaprezentował nowy spot reklamowy

Nowa reklama STS-u otrzymała nazwę „Polacy, jesteśmy razem!”. Można ją już teraz obejrzeć w internecie, ale spot będzie także w najbliższym czasie emitowany w ogólnopolskich kanałach telewizyjnych, przede wszystkim przed najważniejszymi wydarzeniami sportowymi.

STS związany jest z piłkarską reprezentacją Polski od 2014 roku. Do tej pory firma posiadała tytuł „Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski”. Zmieni się to dokładnie od 1 sierpnia 2018 roku i potrwa do roku 2022. Warto zaznaczyć, że nowa umowa sponsorka obejmuje nie tylko kadrę A, ale także „młodzieżówkę” U-21 oraz reprezentację kobiet.

– STS wspiera polski sport. Współpraca z kadrą narodową pozwala nam dotrzeć do fanów piłki nożnej z całego kraju i to na poziomie ponad klubowym. Przedłużenie umowy z PZPN jest naturalną konsekwencją rosnącej pozycji STS na rodzimym rynku. Wraz z nowym kontraktem zwiększamy zaangażowanie, awansując z oficjalnego partnera na sponsora drużyny narodowej. W związku z tym rozpoczynamy kampanię, która wzmocni aktywność STS w tym obszarze – mówi prezes PZPN, Mateusz Juroszek.

Polskie firmy bukmacherskie chętnie wspierają polski sport. STS jest, między innymi, partnerem Jagiellonii Białystok czy Górnika Zabrze. Na mocy nowej umowy z reprezentacją logotyp marki będzie pojawiał się na biletach na mecze reprezentacji, w oficjalnych programach, na ściankach do wywiadów oraz telebimach i bandach reklamowych.

A oto najnowszy spot reklamowy marki STS:


bonusy bez depozytu