Sparingi Polaków przed MŚ 2018. Nagroda 20 PLN dla każdego!

Kibice reprezentacji Polski mogą pomału zacierać ręce! Aby najbliższe mecze podopiecznych Adama Nawałki oglądało się jeszcze lepiej i z większymi wypiekami na policzkach, Zakłady Bukmacherskie LvBET przygotowały konkurs bukmacherski z nagrodami pieniężnymi! 

Sparingi Polaków przed MŚ 2018. Nagroda 20 PLN dla każdego!

Polska przed MŚ 2018 

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Reprezentacja Polski rozegra w marcu dwa mecze sparingowe. Najpierw, 23 marca, czeka ją starcie z Nigerią, natomiast 27 marca odbędzie się pojedynek pomiędzy biało-czerwonymi a Koreą Południową. Skąd ten wybór rywali? Sztab szkoleniowy chciał, by piłkarze zmierzyli się z przeciwnikami przypominającymi stylem gry grupowych oponentów na mundialu w Rosji. Jak nietrudno się domyślić, Nigeria to odpowiednik Senegalu, natomiast Korea – Japonii.

Aktualna oferta na mecze Polaków na www.LvBET.pl!

Podczas marcowych spotkań sparingowych wielu zawodników będzie musiało udowodnić swoją wartość. Dla niektórych będzie to z pewnością jedyna szansa na pokazanie się trenerowi przed MŚ 2018.

Oto oficjalna lista powołanych zawodników (z kraju i z zagranicy) na mecze z Nigerią oraz Koreą Południową:

Powołania na mecze Polaków

Typy na mecze reprezentacji Polski

Bukmacherzy w swojej ofercie udostępniają już kursy na oba najbliższe mecze towarzyskie reprezentacji Polski. Co oczywiste, większym zainteresowaniem kibiców cieszy się najbliższe spotkanie, czyli Polska – Nigeria.

Faworytami w każdym starć są Polacy. Kurs na zwycięstwo biało-czerwonych w pojedynku z ekipą z Afryki wynosi 1.88. Jeżeli uważacie, że większe szanse na zwycięstwo ma Nigeria, możecie liczyć na ponad 3.50 zysku za każdą postawioną złotówkę!

Bukmacher LvBET jeszcze nie podał kursów szczegółowych na mecz Polska – Korea Południowa. Prawdopodobnie zmieni się to w momencie, gdy zakończy się starcie z Nigerią. Wówczas poznamy już aktualną formę niektórych zawodników oraz poznamy plany Nawałki na mecze towarzyskie.

Polska jest obecnie 6. drużyną świata i nic nie wskazuje na to, by w marcu ulegli swoim oponentom, którzy są niżej notowani.

Konkurs na mecze Polaków

Każda osoba, która jest zarejestrowana na www.LvBET.pl, może wziąć udział w specjalnym konkursie na mecze towarzyskie Polaków. Nagroda gwarantowana to 20 PLN, którą można otrzymać za wygrany kupon z typami na mecze Polska – Nigeria oraz Polska – Korea Południowa.

Oferta kursowa na Polska - Nigeria
Oferta kursowa na Polska – Nigeria

Wszyscy uczestnicy mogą otrzymać maksymalnie jedną nagrodę. Wszystkie bonusy przelane zostaną na konta graczy w dniu 28 marca do godziny 17. Oferta jest dostępna także dla nowych graczy, którzy dopiero co założyli konto.

Warto podkreślić, że zabawa trwa tylko i wyłącznie do 23 marca do godziny 20.44, czyli do pierwszego gwizdka sędziego w meczu Polska – Nigeria.

Stawka minimalna kwalifikująca się do oferty to 20 PLN. Zakład nie może mieć kursu niższego niż 1.50!

Wybrane punkty regulaminu konkursu bukmacherskiego:

  • W promocji biorą udział zakłady kombi postawione w czasie trwania promocji zawierające selekcję na spotkania Polska – Nigeria (23.03) i Polska – Korea Południowa (27.03)
  • Zakład kwalifikujący się do promocji musi spełniać następujące warunki: zakład kombi, minimum jedna selekcja na spotkanie Polska – Nigeria (23.03) oraz minimum jedna selekcja na spotkanie Polska – Korea Południowa (27.03), kupon przedmeczowy, zakład rozliczony jako wygrany.
  • Minimalna stawka zakładu pozwalająca na udział w promocji to 20 PLN.
  • Kurs minimalny zakładu kwalifikującego się do promocji to 1.50.
  • W konkursie można używać tylko środków własnych.
  • Bonus zostanie dopisany w dn. 28.03.2018, do godziny 17:00 CET do konta każdego gracza, który spełnił wymogi promocji.
  • Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.
  • Ważność bonusu to 30 dni, od momentu jego przyznania.
  • Każdy użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close