40 PLN od STS na eliminacje Ligi Mistrzów!

Eliminacje Ligi Mistrzów czas zacząć! Aby lepiej ci się obstawiało, możesz u bukmachera STS odebrać specjalny bonus 40 PLN mobile!

40 PLN od STS na eliminacje Ligi Mistrzów!
40 PLN od STS na eliminacje Ligi Mistrzów!

Bonus STS na lipiec 2019

Oferta specjalna dostępna jest tylko w dniach 9-10 lipca. Jeżeli chcesz z niej skorzystać, twoim jedynym zadaniem jest pobranie aplikacji mobilnej od STS oraz zalogowanie się w niej na konto.

Bonus może otrzymać jedynie ten, kto jeszcze nie korzystał z mobilnego obstawiania meczów w STS. Voucher STS dodawany jest do konto odpowiednich osób automatycznie po tym jak zostanie zaakceptowany!

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Aplikacja mobilna STS jest dostępna urządzenia z systemem Android oraz iOS. Można ją pobrać całkowicie za darmo, a pozwala ona nie tylko na typowanie, ale również oglądanie meczów za darmo!

40 PLN voucher na LM od STS:

  1. Pobierasz aplikację STS na swój telefon
  2. Logujesz się na konto
  3. Akceptujesz bonus
  4. Grasz za 40 PLN od bukmachera!

A co, gdy nie posiada się jeszcze konta w STS? Nic straconego, bo tak naprawdę da się to zmienić w każdej chwili. Dodatkowo, na start dostępny jest bonus powitalny STS, który daje 1200 PLN + 29 PLN bez depozytu (tylko z kodem promocyjnym „BETONLINE„).

STS polski bukmacher to obecnie najpopularniejsza marka branżowa w naszym kraju. Często organizuje promocje, dlatego też na naszej stronie znajdziecie sporo informacji na jej temat!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button