Bukmacherzy 11 listopada. Godziny otwarcia – do której można postawić kupon w STS, Fortuna i nie tylko?

11 listopada, Święto Niepodległości, to dzień oznaczony w kalendarzu czerwoną kartką. Jakie godziny otwarcia u bukmacherów obowiązują podczas tej doby? Sprawdź informacje o STS, Fortuna i nie tylko!

Bukmacherzy 11 listopada. Godziny otwarcia - do której można postawić kupon w STS, Fortuna i nie tylko?
Bukmacherzy 11 listopada. Godziny otwarcia – do której można postawić kupon w STS, Fortuna i nie tylko?

Bukmacherzy 11 listopada. Do której można postawić kupon?

Długie weekendy to powód do zadowolenia, ale nie ma co ukrywać, że w przypadku lokali do obstawiania jest to pewien kłopot. Podobnie jak bukmacherzy 1 listopada czynni są o innych porach niż zazwyczaj, tak samo jest w przypadku polskiego Święta Niepodległości.

Czy w dniu 11 listopada bukmacherzy będą czynni, a tym samym będzie można u nich postawić zakład jak w każdym innym momencie w roku? Dobra wiadomość jest taka, że tego dnia ani STS, ani Fortuna, ani też inne firmy nie zamykają swoich lokali.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Gra przez internet dostępna jest również 11 listopada! Betfan na stronie www.Betfan.pl ma dla graczy bonus 3100 zł + obstawianie bez podatku! 🤑🤑

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny “BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

11 listopada 2019 przypada w poniedziałek. To dzień, który w normalnych okolicznościach nie obfituje w wiele wydarzeń sportowych, ale przecież mamy przed sobą w bliżej lub nieco dalszej przyszłości, między innymi, mecze reprezentacyjne oraz rozgrywki pucharowe.

STS godziny otwarcia 11 listopada

Każda firma bukmacherska sama ustala to, do której czynne będą jej punkty w dniu 11 listopada. Zakłady Bukmacherskie STS mogą, na przykład, działać jak w niedzielę, natomiast Fortuna już niekoniecznie. Nie obowiązują tu żadne normy prawne ani nic podobnego.

Wiadomo na pewno, że bukmacher STS 11 listopada będzie otwarty w godzinach 10-17, ale czy wszystkie punkty stacjonarne czy tylko te największe to jeszcze nie zostało potwierdzone przez samego bukmachera.

Możemy być pewni, że bukmacherzy zastosują 11 listopada skrócone godziny pracy. Aby sprawdzić do której czynny jest konkretny oddział, najlepiej udać się do niego i przeczytać informację zamieszczoną przy wejściu. Można też wykonać telefon do lokalu, z którego najczęściej korzystamy.

Jak dostać bonus w Fortunie w internecie? ZOBACZ VIDEO:

Bukmacherzy po raz kolejny nie popisali się w kwestiach informacyjnych. Godziny otwarcia 11 listopada dla wielu wciąż pozostają zagadką i nie ma się co dziwić, biorąc pod uwagę, że na stronach internetowych nie ma o tym stosownych danych.

Na szczęście, działa internet, a w nim nie ma świąt, które mogłyby zrujnować bukmacherski plan jakiemuś graczowi. Obecnie wszyscy mogą obstawiać w sieci legalnie i bez żadnych dodatkowych opłat – o każdej porze dnia i nocy!

Bukmacher STS w internecie na 11 listopada ma dla graczy specjalny bonus. Kod promocyjny STS brzmi “BETONLINE“, a do zgarnięcia dzięki niemu jest 29 PLN bez depozytu za samą rejestrację, a przy pierwszej wpłacie – nawet 1200 PLN!

⭐️ BONUS STS ONLINE. 29 PLN BEZ DEPOZYTU! ⭐️

  1. Rejestracja na www.STS.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego “BETONLINE
  3. 29 PLN bez depozytu na start
  4. 1200 PLN lub mniej przy pierwszej wpłacie!

Tak, Polski legalny bukmacher Betfan oferuje wszystkim nowym graczom bonus aż 3000 PLN. To nie wszystko, pod wpisaniu kodu promocyjnego "BETONLINE" gracz otrzyma dodatkowo zakład bez ryzyka 100 PLN! Bonus można odebrać na stronie www.betfan.pl

Kod promocyjny do Betfan dający dodatkowe korzyści w postaci zakładu bez ryzyka 100 PLN to: BETONLINE. Rejestracja na stronie www.betfan.pl

Tak, Betfan posiada licencję i zezwolenie Ministerstwa Finansów na udzielanie zakładów wzajemnych przez internet. Zezwolenie nr. PS4.6831.3.2018.

Oczywiście, Betfan jako legalny bukmacher w Polsce, posiadający zezwolenie na udzielanie zakładów wzajemnych przygotował promocję dla swoich graczy, zwiekszając wygrane nawet o 20%. Dzięki temu podatek od gier jest pokrywany przez bukmachera Betfan!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image