Bundesliga rusza ponowie. Fortuna daje 40 PLN swoim graczom!

Bundesliga wznawia rozgrywki, a kibice już zacierają ręce! To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości: w Fortunie każdy klient może otrzymać aż 40 PLN na obstawianie i to bez względu na to, jak długo ma konto!

Bundesliga rusza ponowie. Fortuna daje 40 PLN swoim graczom!
Bundesliga rusza ponowie. Fortuna daje 40 PLN swoim graczom!

Obstawianie Bundesligi z bonusem

Bundesliga oraz 2. Bundesliga w weekend 15-17 maja wznawiają rozgrywki po przerwie spowodowanej przez koronawirusa. Pewne jest to, że będą to teraz najbardziej rozchwytywane ligi na świecie i to nawet wtedy, gdy wystartują kolejne, nieco mniej znane w Europie.

Na stronie www.eFortuna.pl przygotowany został bonus 40 PLN dla każdego, kto chce wykorzystać swoje typy na Bundesligę już w najbliższe wolne dni. Bukmacher proponuje dodatkową kasę każdemu klientowi – nie ma znaczenia czy dopiero zakłada lub założył konto, czy też ma już je od długiego czasu.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

40 PLN od Fortuny. Co zrobić by dostać kasę?

Do odebrania 40 PLN od Fortuny potrzebny jest przede wszystkim profil typerski. Założymy go w parę chwil, a wystarczy do tego wypełnienie formularza online na www.eFortuna.pl. Aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a nowi klienci mogą liczyć nie tylko na wspomniany już prezent, ale także, między innymi, na 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka.

ZOBACZ VIDEO i przekonaj się, jak wygląda zakładanie kont z bonusem w Fortunie:

Bonus 40 PLN w Fortunie – jak dostać pieniądze?
⬇️ ⬇️ ⬇️

  1. Gracz wchodzi na stronę www.eFortuna.pl
  2. Dokonuje rejestracji lub po prostu loguje się na konto
  3. Wpłaca co najmniej 40 PLN
  4. Na jego koncie pojawia się dodatkowe 40 PLN w formie punktów lojalnościowych. Można już obstawiać!

Darmowe mecze w Fortuna TV, a do tego obstawianie bez podatku!

Wracamy i gramy, czyli 40 PLN od Fortuny na Bundesligę
Wracamy i gramy, czyli 40 PLN od Fortuny na Bundesligę

Koniec Betfan to okazja do tego, by sprawdzić oferty innych bukmacherów bez podatku. Fortuna przez całą dobę oferuje 14% wygranych więcej i tyczy się to wszystkich zakładów przedmeczowych. Możemy z tej oferty skorzystać nie tylko w przypadku Bundesligi, ale także i innych rozgrywek!

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że na www.eFortuna.pl wszyscy klienci otrzymują dostęp do streamów z meczów ligi niemieckiej. 1. oraz 2. Bundesliga – do wyboru, do koloru!

Chcesz wiedzieć, jak ogląda się mecze za darmo w Fortunie? Przygotowaliśmy film, który wszystko dokładnie pokazuje:

40 PLN premii na ligę niemiecką można odebrać w dniach od 15 do 17 maja. Na jedno konto przysługuje maksymalnie jeden bonus. Kasę w formie punktów FKP wymienia się na zakłady na dowolne wydarzenia sportowe z oferty dostępnej na stronie internetowej www.eFortuna.pl.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button