Fortuna i Totolotek ponownie otwierają punkty stacjonarne

‌Lokale bukmacherów Fortuna i Totolotek zostaną ponowie otwarte w dniu 15 maja. Informację potwierdzono na oficjalnych stronach obu firm.

Fortuna i Totolotek ponownie otwierają punkty stacjonarne
Fortuna i Totolotek ponownie otwierają punkty stacjonarne

Wracają ligi, a wraz z nimi bukmacherzy

Bundesliga startuje już w połowie maja, a Ekstraklasa – pod koniec miesiąca. Mimo że koronawirus mocno namieszał w wielu rozgrywkach, pomału zaczyna wszystko wracać do normy. I chociaż na razie nie można spodziewać się pełnych trybun na stadionach, typerzy nie powinni więc powodów do narzekania.

Wraz z powracającymi ligami swoją działalność zaczynają wznawiać bukmacherzy stacjonarni. Od 4 maja czynne są wszystkie lokale STS, natomiast od 15 maja otwierają się Totolotek oraz Fortuna. Wszystkie informacje są oficjalnie potwierdzone.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie u bukmachera w czasie epidemii koronawirusa

Aktualnie panująca sytuacja na świecie sprawia, że obstawianie w punktach stacjonarnych nie będzie jeszcze długo wyglądało tak samo, jak sprzed epidemii. Pracownicy oddziałów wyposażeni będą w przyłbice oraz lateksowe rękawiczki jednorazowe, natomiast lokale będą dezynfekowane przynajmniej kilka razy w ciągu dnia.

UWAGA: Aktualny kod promocyjny Fortuna a bonus bez depozytu to: BETONLINE

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w jednym lokalu z jedną kasą będzie mogło przebywać maksymalnie 4 klientów. Jeżeli oddział wyposażony jest w jedną kasę oraz dwa terminale samoobsługowe, będzie mógł przyjąć jednocześnie 12 osób.

Nie można zapominać o noszeniu maseczek. Zakrywanie nosa i ust jest cały czas obowiązkowe – w lokalach bukmacherskich tak samo, jak w sklepach oraz innych miejscach publicznych.

Sport w czasie epidemii
Sport w czasie epidemii

Co można obstawiać u bukmacherów? Oferta zaczyna się zapełniać!

Oferta bukmacherów to już nie tylko Wirtualne Sporty, chociaż te nadal zostają. Na pewno w najbliższych dniach największym zainteresowaniem cieszyć się będą typy na Bundesligę oraz obstawianie Ekstraklasy. Jest spora szansa na to, że w połowie czerwca do gry wrócą piłkarze Premier League, a oprócz tego wystartować ma liga szwedzka oraz kilka innych, nieco mniejszych, rozgrywek.

Na naszej stronie każdy może sprawdzić, jak działają poszczególne oddziały. Nie ma znaczenia, czy chodzi o te bardzo popularne jak STS Gdańsk, czy nieco mniej znane, na przykład Fortuna Opole.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button