Fortuna i Totolotek ponownie otwierają punkty stacjonarne

‌Lokale bukmacherów Fortuna i Totolotek zostaną ponowie otwarte w dniu 15 maja. Informację potwierdzono na oficjalnych stronach obu firm.

Fortuna i Totolotek ponownie otwierają punkty stacjonarne
Fortuna i Totolotek ponownie otwierają punkty stacjonarne

Wracają ligi, a wraz z nimi bukmacherzy

Bundesliga startuje już w połowie maja, a Ekstraklasa – pod koniec miesiąca. Mimo że koronawirus mocno namieszał w wielu rozgrywkach, pomału zaczyna wszystko wracać do normy. I chociaż na razie nie można spodziewać się pełnych trybun na stadionach, typerzy nie powinni więc powodów do narzekania.

Wraz z powracającymi ligami swoją działalność zaczynają wznawiać bukmacherzy stacjonarni. Od 4 maja czynne są wszystkie lokale STS, natomiast od 15 maja otwierają się Totolotek oraz Fortuna. Wszystkie informacje są oficjalnie potwierdzone.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Obstawianie u bukmachera w czasie epidemii koronawirusa

Aktualnie panująca sytuacja na świecie sprawia, że obstawianie w punktach stacjonarnych nie będzie jeszcze długo wyglądało tak samo, jak sprzed epidemii. Pracownicy oddziałów wyposażeni będą w przyłbice oraz lateksowe rękawiczki jednorazowe, natomiast lokale będą dezynfekowane przynajmniej kilka razy w ciągu dnia.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami w jednym lokalu z jedną kasą będzie mogło przebywać maksymalnie 4 klientów. Jeżeli oddział wyposażony jest w jedną kasę oraz dwa terminale samoobsługowe, będzie mógł przyjąć jednocześnie 12 osób.

Nie można zapominać o noszeniu maseczek. Zakrywanie nosa i ust jest cały czas obowiązkowe – w lokalach bukmacherskich tak samo, jak w sklepach oraz innych miejscach publicznych.

Sport w czasie epidemii
Sport w czasie epidemii

Co można obstawiać u bukmacherów? Oferta zaczyna się zapełniać!

Oferta bukmacherów to już nie tylko Wirtualne Sporty, chociaż te nadal zostają. Na pewno w najbliższych dniach największym zainteresowaniem cieszyć się będą typy na Bundesligę oraz obstawianie Ekstraklasy. Jest spora szansa na to, że w połowie czerwca do gry wrócą piłkarze Premier League, a oprócz tego wystartować ma liga szwedzka oraz kilka innych, nieco mniejszych, rozgrywek.

Na naszej stronie każdy może sprawdzić, jak działają poszczególne oddziały. Nie ma znaczenia, czy chodzi o te bardzo popularne jak STS Gdańsk, czy nieco mniej znane, na przykład Fortuna Opole.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image