LvBET Kalendarz Adwentowy. Do wygrania koszulki piłkarskie! (02.12.2019)

W dniu 2 grudnia 2019 w kalendarzu adwentowym LvBET przygotowano promocję, w której do zdobycia jest oryginalna koszulka meczowa! Każdy typer może wybrać ulubiony klub i dostać jego trykot!

LvBET Kalendarz Adwentowy. Do wygrania koszulki piłkarskie! (02.12.2019)
LvBET Kalendarz Adwentowy. Do wygrania koszulki piłkarskie! (02.12.2019)

Kalendarz adwentowy LvBET 2019 – promocja na dziś

Promocja specjalna obowiązuje tylko w dniu 02.12.2019. Wszystkie kupony, które biorą w niej udział, muszą być rozliczone do końca doby. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony, dany zakład w ogóle nie będzie brany pod uwagę.

Bukmacher LvBET przygotował ofertę o bardzo prostych zasadach – gracz, który w dniu 2 grudnia osiągnie najwyższą wygraną, zdobędzie oryginalną koszulkę meczową ulubionego zespołu.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Do wyboru koszulka Wisły Kraków, Arki Gdynia, Widzewa Łódź, Wisły Płock, Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec bądź koszykarskiego Śląska Wrocław! Ostateczny wybór należy do zwycięzcy.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Jaka koszulka trafi do zwycięzcy? Wybierze sam!

Jeżeli ktoś wygra i w ciągu 7 dni nie wyrazi chęci otrzymania nagrody, kolejna osoba z klasyfikacji zajmie fotel lidera i będzie mogła zgarnąć prezent!

W tym przypadku nie liczy się obrót, a wysokie wygrane. Trzeba popisać się nie tyle dużą aktywnością, co prawdziwym bukmacherskim nosem i pewną dozą szczęścia.

UWAGA! LvBET uwzględnia tylko kupony zagrane i rozliczone 2 grudnia. Nie mają znaczenia kupony, które gracz postawił jakiś czas temu, natomiast wypłata nastąpi właśnie w ten poniedziałek.

LvBET bonus bez depozytu

Brak konta u bukmachera? Tylko teraz do zdobycia jest 20 PLN jako LvBET bonus bez depozytu. I to jeszcze nie wszystko, by przy dwóch pierwszych wpłatach można zgarnąć ekstra nawet 1500 PLN!

Obecnie rejestracja konta w LvBET zajmuje tylko kilka chwil. Ekspresowe założenie profilu nie wymaga nawet weryfikacji danych, dzięki czemu cały proces to niecała minuta roboty!

Wkrótce kolejne promocje z kalendarza adwentowego. Przypominamy, iż 2 grudnia do zdobycia jest też specjalny bonus 100 PLN w Forbet! A wszystko to jedynie za obstawianie piłki nożnej – nie liczą się tylko wygrane, ale również i przegrane, kupony!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image