Superbet wciąż bez licencji online. Dopiero w 2019!

Superbet zakłady bukmacherskie, który od prawie roku legalnie oferuje zakłady w naszym kraju w punktach stacjonarnych wciąż nie złożył wniosku o licencję na zakłady online.

CEO Superbet Polska Aleš Dobeš tłumaczy ten fakt mówiąc, że platforma do zakładów wciąż nie jest gotowa.

– Chcemy, żeby nasze usługi były dopracowane w każdym aspekcie i dopasowane do bardzo wymagającego polskiego rynku zakładów wzajemnych. Trwają intensywne prace nad platformą online, która wymaga jeszcze testów. Chcemy, aby w momencie wejścia na rynek działała bez żadnego zarzutu. Dopiero, gdy będziemy pewni, że wszystkie kwestie związane z wejściem na rynek online działają perfekcyjnie, wówczas złożymy stosowne dokumenty do Ministerstwa Finansów. Prognozujemy, że będzie to czwarty kwartał tego roku – przewiduje prezes Superbet.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Na otrzymanie licencji można czekać nawet pół roku, więc jak wszystko pójdzie zgodnie z planem na www.superbet.pl będziemy mogli się zakładać w drugim kwartale przyszłego roku. Mimo wszystko uważamy, że obrana droga przez Superbet jest słuszna. Lepiej poczekać trochę dłużej i zaoferować swoim klientom produkt z najwyższej europejskiej półki.

superbet legalny bukmacher
Strona bukmachera SuperBet

Na chwilę obecną Superbet otworzył w Polsce ponad 50 punktów stacjonarnych, które posiadają bardzo wysoki standard. Miejmy nadzieję, że produkt zaoferowany na stronie internetowej również będzie stał na wysokim poziomie.

Warto dodać, że Superbet wywodzi się z Rumunii, gdzie jest liderem rynku oferując zakłady w punktach nadziemnych i online.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image