Dariusz Szpakowski również w ETOTO?

Niedawno mogliście usłyszeć, że do grona ambasadorów ETOTO dołączył dziennikarz sportowy Tomasz Smokowski. Emocje jeszcze nie opadły, a czeka nas kolejna niespodzianka?

W programie OneSport „Misja Futbolu”, Mateusz Borek zachęcał Dariusza Szpakowskiego, aby dołączył do grona ambasadorów ETOTO. W programie oprócz Mateusza Borka znajdował się również Michał Pol oraz wcześniej wymieniony Smokowski. Wszyscy trzej Panowie są związani z bukmacherem ETOTO.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

 

Mateusz Borek do Dariusza Szpakowskiego:

“Chciałem Ci powiedzieć, że tęsknimy za Tobą w ETOTO.
Muszą się tam zmienić władze w tych swoich biurach propagandy czy reklamy, żeby Ci pozwolili uczestniczyć z nami w tym projekcie.
Bo szykują się naprawdę ciekawe rzeczy dla kibiców i jesienią i wiosną.”

Dariusz Szpakowski (ur. 15 maja 1951 w Warszawie) to polski komentator i dziennikarz sportowy. W latach 1978–2018 skomentował ponad sto meczów w ramach jedenastu turniejów finałowych piłkarskich mistrzostw świata[2]; w latach 1980–2016 relacjonował też spotkania dziewięciu turniejów finałowych piłkarskich mistrzostw Europy (oprócz Euro 2008), a w latach 1980–2018 wydarzenia z szesnastu igrzysk olimpijskich (łącznie letnich i zimowych).etoto


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image