500 PLN bonusu na czwartek w Forbet!

Zakłady Bukmacherskie Forbet na czwartek (6 września) przygotowały dla graczy bonus od wpłat. Do zdobycia jest nawet 500 PLN, które można wykorzystać na obstawianie Ligi Narodów i nie tylko!

500 PLN bonusu na czwartek w Forbet!
500 PLN bonusu na czwartek w Forbet!

Oferta dostępna tylko dla osób, które jeszcze z niej nie korzystały, a jednocześnie mają już za sobą obrót bonusu powitalnego Forbet. Dodatkowe środki można otrzymać na konto bukmacherskie jedynie 6 września do godziny 23.59.

Gracz nie musi spełniać wyjątkowo trudnych warunków, by skorzystać z premii i odebrać 50% wartości wpłaty w postaci depozytu. Po pierwsze, musi dokonać przelewu środków w dniu dzisiejszym (6 września). Po drugie, kwota depozytu nie może być niższa od 20 PLN.

W ofercie nie jest wymagane podawanie specjalnych kodów. Otrzymane bonusowe pieniądze gracz może wykorzystać na zakłady bukmacherskie dowolnych wydarzeń sportowych, w tym Ligi Narodów UEFA startującej w czwartek!

Przypominamy, że w zakładach Forbet nadal dostępny jest dla graczy bonus powitalny w wysokości 1200 PLN, który można powiększyć o dodatkowe środki wpisując kod promocyjny: „BETONLINE”.

Opisywana oferta nie łączy się z innymi promocjami. Szczegółowy regulamin dostępny jest na oficjalnej stronie bukmachera Forbet.

———-

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button