Bonus powitalny Etoto. 2100 PLN dla nowych graczy!

Legalny bukmacher Etoto startuje z nowym bonusem dla świeżo upieczonych graczy. Co trzeba zrobić, by na start obstawiania otrzymać darmowe 2100 PLN?

Bonus powitalny Etoto. 2100 PLN dla nowych graczy!
Bonus powitalny Etoto. 2100 PLN dla nowych graczy!

Do ekipy ambasadorów Etoto dołączył znany polski dziennikarz Tomasz Smokowski. Z tej okazji marka postanowiła przywitać nowych graczy bonusem, jakiego w naszym kraju jeszcze nie było! 2100 PLN na dobry początek to najwyższa premia dostępna na rynku legalnych zakładów bukmacherskich!

Bonus powitalny 2100 PLN na start dla nowych graczy!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Co trzeba zrobić, by zgarnąć bonus powitalny Etoto? To bardzo proste – krok pierwszy polega na odwiedzeniu oficjalnej strony bukmachera i wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Cały proces zajmuje maksymalnie dwie minuty – a wprawieni poradzą sobie z nim znacznie szybciej!

Premia 2100 PLN przyznawana jest przez bukmachera w trzech transzach. Aby uruchomić jedną z nich, wystarczy dokonać odpowiedniej wpłaty. Im wyższy depozyt, tym lepiej, gdyż więcej do zyskania!

  • 100% do 700 PLN za pierwszą wpłatę na konto
  • 50% do 700 PLN za drugi depozyt
  • Kolejne 50% do 700 PLN w przypadku trzeciej wpłaty!

Oferta jest ograniczona czasowo. Jeżeli jeszcze nie jesteście zarejestrowanymi graczami Etoto, warto pomyśleć o tym, by to zmienić. Szczególnie, że premie powitalne powyżej 2000 PLN nie zdarzają się zbyt często!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close