Droga do Moskwy #10, bonusy za aktywność w Forbet!

W środę, to jest 23 maja, klienci legalnego bukmachera Forbet mają możliwość skorzystania ze specjalnego wyścigu po bonusy, w którym zdobyć można trzy premie pieniężne! 

Droga do Moskwy #10, bonusy za aktywność w Forbet!
Droga do Moskwy #10, bonusy za aktywność w Forbet!

Oferta specjalna dostępna jest dla osób zarejestrowanych w Forbet. W każdej turze konkursu można zdobyć tylko jedną nagrodę o określonej wartości.

Każdy gracz musi pamiętać, że należy zapisać się do kalendarza Droga do Moskwy! W przeciwnym wypadku udział w wyścigu nie zostanie zaliczony!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W promocji można zdobyć bonusy o następującej wartości: 15, 30 oraz 50 PLN. Wszystkie dodatkowe środki trafią na konta graczy maksymalnie w ciągu 48 godzin od zakończenia okresu objętego akcją.

Trzy tury konkursu to:

  • Godzina 16 – 150 bonusów w wysokości 15 PLN dla najszybszych graczy, którzy zagrają za 15 PLN!
  • Godzina 18 – 150 premii w wysokości 30 PLN dla najszybszych graczy, którzy zagrają za 30 PLN
  • Godzina 20 – 150 premii w wysokości 50 PLN dla najszybszych graczy, którzy zagrają za 50 PLN.

Jakie kupony kwalifikują się do tej promocji? Tylko zagrane za własne środki, z co najmniej trzema zdarzeniami i o kursie wynoszącym nie mniej niż 2,00.

Typy na MŚ 2018

Mundial w Rosji zbliża się wielkimi krokami. Typy na MŚ 2018 to coraz bardziej chodliwy temat. Warto już teraz przyjrzeć się notowaniom bukmacherów oraz sprawdzić, jakie reprezentacje mają według nich największe szanse na zwycięstwo na mistrzostwach. Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszego artykułu: Typy bukmacherskie Mundial 2018!

Typy na MŚ 2018. Promocje Forbet
Typy na MŚ 2018. Promocje Forbet

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image