Polska – Kolumbia to drugi mecz Biało-Czerwonych na mistrzostwach świata. Co jeżeli i tym razem nie pójdzie po naszej myśli? Bukmacher LV BET przygotował się na taką ewentualność i ma dla graczy 50 PLN zwrotu!

50 PLN zwrotu za bramkę w doliczonym czasie!

Musisz posiadać darmowe konto na stronie www.LvBET.pl, by skorzystać z oferty specjalnej na mecz. Promocja obowiązuje tylko w przypadku kuponu postawionego do 24 czerwca do godziny 17. Kupon musi zawierać zakład na mecz Polska – Kolumbia, a dokładniej na zwycięstwo podopiecznych Adama Nawałki.

Zwrot otrzymuje się w sytuacji, gdy kupon stanie się przegrany po tym, jak padnie gol w doliczonym czasie gry. Przykładowo: Stawiamy, że Polska wygra, natomiast w 92. minucie Kolumbia wyrównuje stan meczu i utrzymuje się on do samego końca.

Maksymalnie w promocji można otrzymać 50 PLN cashbacku.

W ofercie liczy się tylko aktywność za środki własne na Mistrzostwa Świata 2018!

Kwota wygranej nagrody musi być obrócona przynajmniej trzy (3) razy w terminie do 30 dni od momentu jej przyznania, z ostatecznym kursem minimalnym 1.75.

Na jednego gracza przypada tylko jeden bonus. Nie można zatem w promocji otrzymać więcej niż jednego zwrotu i to bez względu na to czy łączna suma środków miałaby wynosić 30 czy 50 PLN.

Sprawdźcie także inne promocje bukmacherskie Mundial 2018!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu