Na stronie Ministerstwa Finansów została zaktualizowana lista legalnych firm bukmacherskich. Na miejscu dwunastym pojawiła się informacja o zezwoleniu dla podmiotu o nazwie eWinner!

Dwunasty legalny bukmacher to eWinner!
Dwunasty legalny bukmacher to eWinner!

To już drugi legalny bukmacher w tym tygodniu. W poniedziałek informowaliśmy was o tym, że na polskim rynku startuje marka o nazwie Betfan, która być może rozpocznie przyjmowanie zakładów online jeszcze w tym roku.

Na ten moment wiadomo raczej niewiele o eWinner. Siedziba bukmachera mieści się w Trójmieście, a dokładniej – w Gdyni. Zarząd spółki składa się natomiast z czterech osób. Co ciekawe, trzy z nich to kobiety!

Nowak Grzegorz Roman Prezes Zarządu
Zielińska Kułaga Agnieszka Anna Wiceprezes Zarządu
Dębicka Kamińska Dominika Maria Wiceprezes Zarządu
Grzybowska Edyta Wiceprezes Zarządu

Bukmacher eWinner już jakiś czas temu pracuje nad swoją stroną internetową. Można zatem zakładać, że planuje wystartować z działalnością w miarę szybko od otrzymania licencji. Szczegóły na ten temat nie są jednak na razie znane. Oczywiście, będziemy przyglądać się całej sprawie i informować was na bieżąco!

Nasza redakcja już teraz stara się dowiedzieć, jaki bonus powitalny będzie można znaleźć u nowego bukmachera. Postaramy się także przygotować dla was specjalny kod promocyjny, który będziecie mogli wykorzystać przy rejestracji!

Chcesz obstawiać legalnie już teraz? www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dwunasty legalny bukmacher to eWinner!
5 (100%) 2 votes
etoto