Falubaz Zielona Góra sponsorowany przez Superbet!

Legalny bukmacher Superbet podpisał w poniedziałek (16 kwietnia) roczną umowę sponsorką z żużlową sekcją klubu Falubaz Zielona Góra. To pierwsza tego typu współpraca tej firmy.

Falubaz Zielona Góra sponsorowany przez Superbet!

Superbet działa na polskim rynku od 2017 roku. Do tej pory uzyskał licencję jedynie na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych, ale jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że w najbliższym czasie będzie starał się poszerzyć działalność w naszym kraju o zakłady bukmacherskie online.

– Prowadzimy zaawansowane prace nad nową platformą technologiczną. Pierwsze plany zakładały, że wniosek o licencję online w Polsce złożymy szybciej, jednak zdecydowaliśmy, że chcemy pokazać dopiero produkt finalny dopracowany w każdym szczególe. Oferujemy klientom naszych punktów wysoki standard i chcemy, by był to nasz znak rozpoznawczy. Obecnie mamy 48 lokalizacji i podpisane umowy na kolejne. Wraz z decyzją o wdrożeniu prac nad systemem zweryfikowaliśmy plan biznesowy dotyczący punktów stacjonarnych. Przede wszystkim skupimy się na już otwartych lokalach. Do piłkarskich mistrzostw świata w tym roku nie przekroczymy liczby 100 punktów przyjmowania zakładów, ale będziemy dążyć, żeby jak najbardziej zbliżyć się do tej liczby – mówi zarządca firmy SuperBet, Ales Dobes.

Falubaz Zielona Góra ma ostatnio dobą passę, jeśli chodzi o umowy sponsorskie z legalnymi bukmacherami. Jakiś czas temu piłkarska sekcja tej drużyny związała się kontraktem z marką Milenium.

TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce Który legalny bukmacher jest najlepszy? Sprawdź ranking bukmacherów 2020

Wiadomo, że podpisana w poniedziałek umowa pomiędzy Superbet a Falubazem będzie obowiązywała przez okres jednego roku. Logotyp bukmachera pojawi się na banerach reklamowych na stadionie oraz strojach żużlowców.

– Współpraca z tak utytułowanym klubem, jak Falubaz to dla nas świetna okazja do pokazania się na rynku. Żużel to jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce i najbardziej emocjonujących dla kibiców. W związku z tym, że sezon dopiero się zaczyna, postanowiliśmy aktywnie pokazać się fanom. Chcemy pozycjonować się w świadomości polskich graczy jako marka premium, oferująca atrakcyjny produkt i obsługę na najwyższym poziomie, ale również aktywnie angażująca się i wspierająca polski sport – przyznaje prezes zarządu Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

W Polsce znanym mecenasem rodzimego żużla jest firma forBET, która jest tytularnym sponsorem Włókniarza Częstochowa.

Umowa z zielonogórską drużyną żużlową jest pierwszą podpisaną w naszym kraju przez SuperBet. Czy bukmacher w najbliższym czasie planuje kolejne podobne akcje?

– Tuż po wejściu do Polski zapowiedzieliśmy, że jednym z naszych działań będzie sponsoring. Do czasu uzyskania licencji na przyjmowanie zakładów przez Internet nasza aktywność będzie jeszcze ograniczona. Sprawdzamy cały czas możliwości i badamy rynek, ale takie podejście przyjęliśmy w naszej strategii na ten rok i nie planujemy większych zmian – zdradza Dobes.


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close