Bukmacher forBET sponsorem tytularnym klubu żużlowego!

Legalny bukmacher forBET został sponsorem tytularnym żużlowego klubu Włókniarz Częstochowa. Zawodnicy tej drużyny w 2018 będą reklamować firmę na banerach, strojach meczowych i nie tylko! 

ForBet od początku działalności wspiera polski żużel. Jakiś czas temu został również sponsorem drużyny Cash Broker Stal Gorzów. Warto jednak podkreślić, że współpraca z klubem z Częstochowy to pierwsza umowa sponsoringu tytularnego podpisana przez tego bukmachera.

forbet włókniarz częstochowa

Władze forBET mają nadzieję, że pod banderą ich firmy Włókniarz Częstochowa zakwalifikuje się do fazy play-off, a być może powalczy nawet o najwyższe trofeum w Polsce, czyli tytuł mistrzowski. – Z Włókniarzem Częstochowa współpracowaliśmy już w 2017 roku i bardzo z tej współpracy byliśmy zadowoleni. Dlatego zdecydowaliśmy się zwiększyć nasze zaangażowanie i podpisać nową umowę – mówi prezes forBET, Robert Grzeszczyk. – Jestem przekonany, że w 2018 roku jeżdżąc jako forBET Włókniarz Częstochowa żużlowcy z Częstochowy są w stanie zakwalifikować się do play-off i powalczyć o tytuł Mistrza Polski – dodaje.

Począwszy od pierwszego dnia współpracy, żużlowcy z Częstochowy będą nosić na trykotach logo forBET. Kibice na stadionie Włókniarza będą mogli również korzystać ze specjalnej strefy stworzonej przez bukmachera.

Umowa sponsorska ma charakter dwustronny. ForBET będzie przekazywał drużynie określoną sumę pieniędzy, natomiast dodatkowe wsparcie będzie uzależnione od aktywności kibiców Włókniarza. Wkrótce na oficjalnej stronie bukmachera pojawi się specjalny link, przez który będzie mógł zarejestrować się każdy fan tej żużlowej ekipy.

________________________________________________________________________
Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button