FAME MMA 5. Obstawianie z bonusem bez depozytu!

Obstawianie FAME MMA 5 pora wziąć pod lupę. Już teraz można dowiedzieć się, jak postawić na swoich faworytów z wykorzystaniem specjalnego bonusu bez depozytu!

FAME MMA 5. Obstawianie z bonusem bez depozytu!
FAME MMA 5. Obstawianie z bonusem bez depozytu!

FAME MMA 5 obstawianie. Typy na walki, bonusy, promocje!

FAME MMA 5 gala to jedno z tych wydarzeń, które cieszą się dużym zainteresowaniem, mimo iż nie wszyscy chcą jasno to powiedzieć. Tymczasem dostępna na to wydarzenie karta walk od wielu dni jest bardzo chętnie wyszukiwana w polskiej sieci i ten trend na pewno nie spadnie.

Można spodziewać się tego, że obstawianie FAME MMA 5 też będzie oczkiem w głowie typerów. Właśnie dlatego już teraz piszemy dla was o tym, w jaki sposób zgarnąć bonus bez depozytu na typowanie pojedynków z tego eventu.

FAME MMA 5 kto walczy?
FAME MMA 5 kto walczy?

Oficjalnym partnerem gali FAME MMA 5 jest bukmacher LV BET. Znajdziecie u niego kursy bukmacherskie na wszystkie pojedynki, jakie zaplanowano na 26 października w Ergo Arenie.

Uwaga! Tylko teraz z kodem promocyjnym „BETONLINE” można zgarnąć bonus bez depozytu 20 PLN na obstawianie FAME MMA 5! Jak zgarnąć premię, co dokładnie trzeba zrobić?

Bonus na FAME MMA 5. Jak obstawiać bez depozytu:
⬇️⬇️⬇️

 1. Wejście na LvBET.pl
 2. Założenie darmowego konta z kodem promocyjnym „BETONLINE
 3. Odebranie 20 PLN bez depozytu
 4. Zgarnięcie premii za wpłatę nawet do 1500 PLN!

Jakie walki FAME MMA 5 będziemy mogli obejrzeć? Kto jest faworytem ekspertów? Trudno w wielu starciach znaleźć pretendentów do zwycięstw – w końcu mowa tutaj o super freak fightach!

 • Bonus BGC vs. Marcin Najman
 • Marcin Malczyński vs. Marek „Adbuster” Hoffman (o pas wagi średniej)
 • Marek „Lord Kruszwil” Kruszel vs. Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski (super freak fight)
 • Szymon „Isamu” Kasprzyk vs. Marcin „Rafonix” Krasucki
 • Dawid Malczyński vs. Tomasz Olejnik (o pas wagi półśredniej)
 • Ewelina „Ewelona” Kubiak vs. Monika „Esmeralda” Godlewska
 • Kamil „Kasti” Stępiński vs. Krystian „Krycha” Wilczak
 • Kamil „Hassi” Hassan vs. Oleh Riaszeńczew

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button