Bukmacher Milenium i nowy bonus powitalny z okazji 15-lecia istnienia marki! Co dokładnie można zdobyć? Już teraz sprawdzamy aktualną premię dla nowo zarejestrowanych klientów!

Bukmacher Milenium ogłasza nowy bonus powitalny!
Bukmacher Milenium ogłasza nowy bonus powitalny!

Milenium bonus powitalny. Co do zdobycia za rejestrację konta?

Bukmacher legalny Milenium działa na polskim rynku od bardzo dawna. Ma już pewną pozycję w branży i chyba nikt nie wyobraża sobie obstawiania legalnego bez tej marki. Teraz przygotowano zupełnie nowy bonus powitalny Milenium tylko dla osób, które jeszcze nie mają konta!

Uwaga! Ta promocja dostępna jest dopiero od 1 października. Nie można skorzystać z niej wcześniej, jednak już teraz dajemy znać, by każdy miał na co czekać! Podajemy szczegóły, dzięki czemu wszyscy wiedzą, czego mogą się spodziewać!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Obstawianie legalne Milenium. Bonus na start!

Wraz z nową promocją powitalną nowi gracze będą mogli od pierwszej wpłaty zgarnąć nawet 1500 złotych na start! Do tej pory kwota premii wynosiła aż 500 złotych mniej!

To jeszcze nie wszystko! W ramach nowego pakietu powitalnego wszyscy nowi klienci otrzymują Zakład Bez Ryzyka do kwoty 150 złotych. Tak oferta to ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy od razu po założeniu konta lubią nieco zaszaleć!

Dobra wiadomość jest taka, że marka Milenium przygotowała również coś dla obecnych klientów. Opisywany bonus to cashback do kwoty 1500 złotych – oferta ta również została powiększona w porównaniu z tą, jaka obecna była do tej pory!

Milenium kod promocyjny pozostaje ten sam. Przy rejestracji wystarczy wpisać „BETONLINE„, by skorzystać z jeszcze innej, specjalnej oferty po założeniu konta!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu