Bukmacher STS dla każdego gracza przygotował 40 PLN w aplikacji mobilnej. Na czym polega ta akcja, co trzeba zrobić, by zgarnąć tę kasę? Warto poznać instrukcję promocji!

GP Polski na żużlu. 40 PLN w aplikacji STS dla każdego gracza!

STS z bonusem na żużel – 40 PLN dla graczy!

GP Polski na żużlu to bez wątpienia dla wielu kibiców prawdziwy hit weekendu. Bukmacher legalny STS właśnie dlatego na to wydarzenie przygotował bonus 40 PLN do odebrania!

Tylko aplikacja mobilna STS jest jedyną platformą, na której można otrzymać pieniądze. Oznacza to, iż premii nie można zgarnąć na stronie internetowej czy wersji mobilnej portalu.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Aplikacja mobilna STS, a w niej EXTRA bonus!

Bonus przygotowany został dla tych, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z aplikacji, mimo iż posiadają konto u bukmachera STS. Premia 40 PLN odebrana może być tylko do końca 5 października!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Informacja o przyznaniu premii pojawia się automatycznie. Gracz musi jedynie zaakceptować bonus – to wszystko!

Jeżeli nie posiadasz konta w STS, nawet teraz możesz to zmienić. W rejestracji nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja danych, a kod promocyjnyBETONLINE” daje nowym klientom 29 PLN bez depozytu!

Bonus powitalny STS. Tylko dla nowych graczy
💵 💵 💵

  1. Wypełnienie formularza na STS.pl
  2. Odebrania 29 PLN bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE
  3. 1200 PLN lub mniej przy pierwszej wpłacie
  4. 40 PLN na GP Polski w aplikacji mobilnej!

Szczegóły na temat tej oferty, a także oficjalny regulamin bonusu, dostępne są na stronie internetowej STS.pl. Bonus może wynieść tylko 40 PLN – ani więcej, ani mniej!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.