Czas na niedzielny hit Premier League, a jednocześnie prawdziwy, angielski klasyk. Legalny bukmacher Forbet na mecz Liverpool – Manchester United przygotował bonus podwyższający wygrane!

Wygraj więcej na Liverpool - Manchester Utd w Forbet!
Wygraj więcej na Liverpool – Manchester Utd w Forbet!

Mecz promocyjny rozpoczyna się o godzinie 17.00, ale już na 120 minut przed tą porą możesz zagrać kupon biorący udział w tej ofercie od Forbet

Na czym dokładnie polega akcja promocyjna na niedzielę? Wystarczy postawić kupon wielokrotny z minimum 3 zdarzeniami. W przypadku wygranej bukmacher przyznaje premię doładowującą zysk aż o 14%! 

Kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki, by został zakwalifikowany do tej promocji:

  • Zagrany w godzinach 15.00-17.00
  • Wszystkie kupony wielokrotne przedmeczowe oraz Live
  • Typy na dowolne zdarzenia, niekoniecznie z Premier League
  • Przed grą należy zagrać „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14

Opisywana akcja dostępna jest dla każdej osoby, która ma konto w Forbet. Przypominamy, że obecnie można przy rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny. Wystarczy w odpowiedniej rubryce podać: „BETONLINE„. 

Pamiętaj, by odwiedzać kalendarz adwentowy Forbet 2018 każdego dnia. Tylko w ten sposób nie przegapisz żadnej premii przygotowanej przez bukmachera! 

Organizator promocji nie wymaga, by uczestnik postawił zakład na mecz Liverpool – Manchester United, chociaż jest to mecz, dla którego zdecydowano się na przygotowanie tej premii.

Nowi gracze również mogą odebrać ten bonus. Oczywiście, punkty naziemne Forbet nie są brane pod uwagę, tak więc doładowanie wygranych jest przyznawane tylko online!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu