Wygraj więcej na Liverpool – Manchester Utd w Forbet!

Czas na niedzielny hit Premier League, a jednocześnie prawdziwy, angielski klasyk. Legalny bukmacher Forbet na mecz Liverpool – Manchester United przygotował bonus podwyższający wygrane!

Wygraj więcej na Liverpool - Manchester Utd w Forbet!
Wygraj więcej na Liverpool – Manchester Utd w Forbet!

Mecz promocyjny rozpoczyna się o godzinie 17.00, ale już na 120 minut przed tą porą możesz zagrać kupon biorący udział w tej ofercie od Forbet

Na czym dokładnie polega akcja promocyjna na niedzielę? Wystarczy postawić kupon wielokrotny z minimum 3 zdarzeniami. W przypadku wygranej bukmacher przyznaje premię doładowującą zysk aż o 14%! 

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

https://blogbukmacherski.pl/kampania-odpowiedzialna-spolecznie-u-bukmachera/

Kupon promocyjny musi spełniać następujące warunki, by został zakwalifikowany do tej promocji:

  • Zagrany w godzinach 15.00-17.00
  • Wszystkie kupony wielokrotne przedmeczowe oraz Live
  • Typy na dowolne zdarzenia, niekoniecznie z Premier League
  • Przed grą należy zagrać „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14

Opisywana akcja dostępna jest dla każdej osoby, która ma konto w Forbet. Przypominamy, że obecnie można przy rejestracji wpisać specjalny kod promocyjny. Wystarczy w odpowiedniej rubryce podać: “BETONLINE“. 

Pamiętaj, by odwiedzać kalendarz adwentowy Forbet 2018 każdego dnia. Tylko w ten sposób nie przegapisz żadnej premii przygotowanej przez bukmachera! 

Organizator promocji nie wymaga, by uczestnik postawił zakład na mecz Liverpool – Manchester United, chociaż jest to mecz, dla którego zdecydowano się na przygotowanie tej premii.

Nowi gracze również mogą odebrać ten bonus. Oczywiście, punkty naziemne Forbet nie są brane pod uwagę, tak więc doładowanie wygranych jest przyznawane tylko online!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image