Piątek i sobota dla pewnego gracza Fortuny zakończyły się pokaźnym doładowaniem konta. Przez internet zawarto dwa identyczne kupony, które łącznie dały zarobić prawie 740 tysięcy PLN po opodatkowaniu!

Niesamowita wygrana w Fortunie! Gracz zarobił prawie 740 tys. PLN!
Niesamowita wygrana w Fortunie! Gracz zarobił prawie 740 tys. PLN!

Fortuna wygrane kupony 2019

Kilka dni temu padła rekordowa wygrana STS, natomiast dzisiaj w sieci pojawił się zwycięski zestaw typów zagrany za pośrednictwem portalu Fortuna.

Gracz buka Fortuna postawił dwa identyczne kupony, które pozwoliły mu zarobić „na czysto” prawie 740 tysięcy polskich złotych. Obie „taśmy” zagrane zostały za dokładnie 500 PLN, a więc inwestycja w sumie wyniosła zaledwie 1000 PLN.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba przyznać, że wybrane typy robią wrażenie, ponieważ każdy z nich już na pierwszy rzut oka wygląda na dość ryzykowny. Szczególnie ciekawie prezentuje się trafione zwycięstwo zespołu Tilburga w pojedynku z Feyenoordem.

Zarobił dużo pieniędzy u bukmachera!

Wygrana została graczowi wypłacona automatycznie. Teraz może zlecić jej wypłatę, bądź zdecydować się na dalsze obstawianie, tyle że nieco ryzykowniejsze. Jakie ma plany ten typer na przyszłość? Podejrzewamy, że sam jeszcze do końca nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

W każdym z kuponów gracz wygrał dokładnie 421.190 PLN, jednak po odjęciu podatku zysk wyniósł 379.071 PLN!

Chcesz obstawiać mecze przez internet na stronie legalnego bukmachera Fortuna? Z kodem „BETONLINE” na start otrzymujesz bonus powitalny freebet 20 PLN + 1000 PLN za pierwszy depozyt!

Zobacz już teraz zwycięskie kupony:

duża wygrana w fortunie
duża wygrana w fortunie
wysokie wygrane bukmacherskie
wysokie wygrane bukmacherskie

Sprawdź także przygotowany przez naszą redakcję Ranking bukmacherów, w którym oceniliśmy najbardziej znane i najlepsze marki branżowe w naszym kraju!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu