Niesamowita wygrana w Fortunie! Gracz zarobił prawie 740 tys. PLN!

Piątek i sobota dla pewnego gracza Fortuny zakończyły się pokaźnym doładowaniem konta. Przez internet zawarto dwa identyczne kupony, które łącznie dały zarobić prawie 740 tysięcy PLN po opodatkowaniu!

Niesamowita wygrana w Fortunie! Gracz zarobił prawie 740 tys. PLN!
Niesamowita wygrana w Fortunie! Gracz zarobił prawie 740 tys. PLN!

Fortuna wygrane kupony 2019

Kilka dni temu padła rekordowa wygrana STS, natomiast dzisiaj w sieci pojawił się zwycięski zestaw typów zagrany za pośrednictwem portalu Fortuna.

Gracz buka Fortuna postawił dwa identyczne kupony, które pozwoliły mu zarobić „na czysto” prawie 740 tysięcy polskich złotych. Obie „taśmy” zagrane zostały za dokładnie 500 PLN, a więc inwestycja w sumie wyniosła zaledwie 1000 PLN.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Trzeba przyznać, że wybrane typy robią wrażenie, ponieważ każdy z nich już na pierwszy rzut oka wygląda na dość ryzykowny. Szczególnie ciekawie prezentuje się trafione zwycięstwo zespołu Tilburga w pojedynku z Feyenoordem.

Wygrane kupony Fortuna udostępnia zazwyczaj na swojej stronie internetowej i nie wdaje się wiele szczegółów na ich temat. W przypadku tej wygranej było zupełnie inaczej i chyba nikt nie ma wątpliwości dlaczego.

Zarobił dużo pieniędzy u bukmachera!

Wygrana została graczowi wypłacona automatycznie. Teraz może zlecić jej wypłatę, bądź zdecydować się na dalsze obstawianie, tyle że nieco ryzykowniejsze. Jakie ma plany ten typer na przyszłość? Podejrzewamy, że sam jeszcze do końca nie jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie.

W każdym z kuponów gracz wygrał dokładnie 421.190 PLN, jednak po odjęciu podatku zysk wyniósł 379.071 PLN! Niestety, Fortuna to nie bukmacher bez podatku. Gdyby taki sam zakład postawiono w firmie oferującej wygrane powiększone o 14%, sprawa wyglądałaby nieco inaczej.

Bonus powitalny Fortuna

Każdy może spróbować tego, jak obstawia się mecze przez internet na stronie legalnego bukmachera Fortuna. Darmowe konto typerskie da się założyć w kilka chwil. Z kodem „BETONLINE” na start do odebrania jest niemal od razu freebet 20 PLN + 1000 PLN za pierwszy depozyt!

To jeszcze nie wszystko! Legalna firma bukmacherska Fortuna dla graczy ma obstawianie meczów w formie zakładu bez ryzyka. Tylko nowi gracze mogą postawić kupon numer jeden i nie martwić się o ewentualną przegraną aż do kwoty wynoszącej nieco ponad 100 złotych!

Promocja na start w Fortunie
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na www.eFortuna.pl
  2. Kod promocyjny BETONLINE
  3. Odebranie bonusów, w tym 1000 PLN przy pierwszej wpłacie i 20 PLN jako freebet!

Zobacz już teraz zwycięskie kupony. Tak gracz Fortuny zarobił… fortunę:

duża wygrana w fortunie
duża wygrana w fortunie
wysokie wygrane bukmacherskie
wysokie wygrane bukmacherskie

Sprawdź także przygotowany przez naszą redakcję Ranking bukmacherów, w którym oceniliśmy najbardziej znane i najlepsze marki branżowe w naszym kraju!

Skuteczne obstawianie meczów w internecie

Co zrobić, by skutecznie obstawiać mecze w internecie? Nie ma na to złotej reguły, ale wielu graczy ma pewne strategie i zasady, których się trzyma. Wraz ze zdobywaniem doświadczenia typerskiego, każdy ma szanse na to, by wyrobić w sobie własne nawyki dające spory zysk!

Bardzo ważne są, oczywiście, skuteczne typy bukmacherskie. Pewniaki to nic innego jak różnego rodzaju mecze, które mają dać zarobić, a kursy na nie są atrakcyjne. Niestety, nie zawsze jest łatwo o znalezienie odpowiednich punktów w ofercie bukmachera.

Zwycięskie kupony w Fortunie oraz duża wygrana STS, które padła nie tak dawno, doskonale pokazują, że obstawianie potrafi niekiedy być naprawdę opłacalnym zajęciem!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button