Wpływ sędziego na zakłady w piłce nożnej

Sędzia piłkarski – znienawidzony przez wszystkich kibiców. To praktycznie jedyna osoba, która samodzielnie może wpłynąć na wynik meczu, choć nie reprezentuje barw żadnej drużyny. Dlaczego przed każdym meczem powinieneś sprawdzić statystyki głównego arbitra? Przeczytaj.

Rzut karny lub czerwona kartka. To dwie decyzje, którymi sędzia w największym stopniu może wpłynąć na losy rywalizacji na murawie piłkarskiej. Jedną z przyjemności związanych z piłką nożną jest dyskutowanie na temat słuszności decyzji sędziów. Niezależnie od tego, czy sędzia ma rację, jego decyzje z pewnością wpływają na zakłady. Szczęśliwie dla obstawiających statystyki sędziów są łatwo dostępne w Internecie, a sędzia jest ogłaszany prawie tydzień przed każdym meczem. Jest więc mnóstwo czasu na zbadanie sytuacji przed zawarciem zakładu.

Czerwona kartka

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3 x 777 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Możliwość sprawdzenia średniej liczby czerwonych kartek w każdej lidze piłkarskiej w dzisiejszych czasach nie stanowi żadnego problemu. Następnie należy porównać je ze średnią arbitra i od razu dostajemy informację czy dany sędzia jest „nad wrażliwy” czy też nie.

Zakłady na czerwoną kartkę w każdym meczu najważniejszych rozgrywek oferuje już praktycznie każdy bukmachera. Średnie drużyn + średnia sędziego i masz przegląd czy zakłady, które przygotował operator są wartościowe.

Rzut karny

Sprawa wygląda bardzo podobnie jak w przypadku czerwonej kartki, ale mamy szansę na kilka dodatkowych zakładów jak np. suma goli.

Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach w niektórych ligach stosowany jest system VAR. Jak znajdziesz informację o sędziemu, że często myli się w kluczowych kwestiach i w danej lidze jest video weryfikacja, musisz niestety odrzucić dalsze dywagacje.

Przewaga własnego boiska?

Dostępne statystyki obejmują również informacje na temat proporcji wygranych, zremisowanych i przegranych meczów gospodarzy w przypadku danego sędziego. Jest to kolejny czynnik, który należy uwzględnić w poszukiwaniu przewagi własnego boiska w piłce nożnej.

Należy wiedzieć, że dużą rolę w tym wypadku odgrywają kibice. To oni wywierają presję na arbitrze, które zdecydowanie częściej myli się na korzyść gospodarzy.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image